AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) (SK)
Érd HC (HU) (HU)
SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY)
Szeghalmi NKC (HU) (HU)
Fönix ISE (HU) (HU)
SS1-Balti (MD) (MD)
Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
198:40SDUSHOR No8 Grodno (BY) (BY) - Fönix ISE (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
209:15Balmazújvárosi Leány Kézilabda Sportegyesulet (HU) (HU) - Szeghalmi NKC (HU) (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
219:50Érd HC (HU) (HU) - SS1-Balti (MD) (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SS1-Balti (MD)
KSI SE Kézilabda Akadémia (HU)
WKS Grunwald Poznań (PL)
ŠKP Bratislava (SK)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
167:30KSI SE Kézilabda Akadémia (HU) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1712:10SS1-Balti (MD) - WKS Grunwald Poznań (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1812:50ŠKP Bratislava (SK) - KSI SE Kézilabda Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1914:10WKS Grunwald Poznań (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2015:30ŠKP Bratislava (SK) - SS1-Balti (MD)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A13 Skupina ( Group ) Skupina o 1. - 4. miesto

SDUSHOR No8 Grodno (BY)
ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
H.C. Arsenal Taureni (RO)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
ND510:25H.C. Arsenal Taureni (RO) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
ND615:40SDUSHOR No8 Grodno (BY) - H.C. Arsenal Taureni (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 1. - 3. miesto

Tatran Prešov (SK)
Olimpic TG Mures (RO)
TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N178:10Tatran Prešov (SK) - TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
N1814:50Olimpic TG Mures (RO) - TJ Strojár Malacky / HC Tatran Stupava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 4. - 6. miesto

SDUSHOR No8 Grodno (BY)
HK Slavoj Trebišov I. (SK)
Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N158:50SDUSHOR No8 Grodno (BY) - Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
N1613:30HK Slavoj Trebišov I. (SK) - Nyíregyházi Sportcentrum I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 7. - 9. miesto

Grundfos Tatabánya KC (HU)
ORK Zemun (SRB)
HC Kehra (EST)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N149:30Grundfos Tatabánya KC (HU) - ORK Zemun (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 10. - 12. miesto

SK Tapa (EST)
HC VGU Yunior Voronezh (RU)
Fönix ISE (HU)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N1310:10SK Tapa (EST) - Fönix ISE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 13. - 15. miesto

RK SC Voždovac (SRB)
ŠKP Bratislava (SK)
HŠK ŠG Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N1210:50RK SC Voždovac (SRB) - HŠK ŠG Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U17 Skupina ( Group ) Skupina o 16. - 18. miesto

HK Slavoj Trebišov II. (SK)
Nyíregyházi Sportcentrum II. (HU)
HC Tallas (EST)

čas ( time )
Sobota 7. Január (Saturday 7. January)
N1111:30HK Slavoj Trebišov II. (SK) - HC Tallas (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

5. január
štvrtok
rozpis zápasov >
6. január
piatok
rozpis zápasov >
7. január
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >