AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

2. miesto/place: RK Celje Pivovarna Laško (SLO)

3. miesto/place: UKS Wiertmet Libusza (PL)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Rok Toplak - RK Celje Pivovarna Laško 

Najlepší strelec/Best scorer: Marko Popovič - RK Rakovica 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Šimon Ambrózy - Tatran Prešov 

 

All stars: 

Ambrózy Šimon - Tatran Prešov

Tomasz Cionek - UKS Wiertmet Libusza 

Luka Kačičnik - RK Celje Pivovarna Laško 

Kresta Matej - PEPINO SKP Frýdek-Místek

Rok Toplak - RK Celje Pivovarna Laško 

Marko Popovič - RK Rakovica

Mitaľ Damián - Tatran Prešov 



Tatran Prešov
(SK)
HC Garliava
(LT)
UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
HK Zastavna
(UA)
Tatran Prešov
(SK)
21 : 422 : 427 : 6
HC Garliava
(LT)
4 : 2114 : 95 : 16
UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
4 : 229 : 144 : 19
HK Zastavna
(UA)
6 : 2716 : 519 : 4
SKÓRE
SCORE
70 : 1423 : 4617 : 5541 : 36
BODY
POINTS
6204
MIESTO
RANK
1342
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)330070 : 146
2.HK Zastavna (UA)320141 : 364
3.HC Garliava (LT)310223 : 462
4.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)300317 : 550

Tabuľka kategória U13 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.RK Celje Pivovarna Laško (SLO)330061 : 296
2.RK Rakovica (SRB)320143 : 404
3.SKPR Swidnica (PL)301233 : 491
4.MHC Bardejov (SK)301228 : 471

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)330048 : 186
2.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)320148 : 394
3.Tatran Prešov 2006 (SK)310229 : 462
4.CS Olimpic Tg Mures (RO)300328 : 500

Tabuľka kategória U13 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.UKS Wiertmet Libusza (PL)330041 : 296
2.PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZE)320143 : 414
3.HC Voronezh (RUS)310242 : 362
4.HK Slavoj Trebišov (SK)300331 : 510




Friday 5. January Štvrťfinále F ( quarter - final) Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th place)
NF1
12:55
ZŠ Važecká
HC Garliava - MHC Bardejov
5 : 12
NF2
13:30
ZŠ Važecká
Tatran Prešov 2006 - HK Slavoj Trebišov
9 : 20
NF3
14:05
ZŠ Važecká
SKPR Swidnica - CS Olimpic Tg Mures
18 : 4
NF4
14:40
ZŠ Važecká
HC Voronezh - UKS Dziewiatka Legnica II.
22 : 6
Friday 5. January Štvrťfinále E ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
NE1
13:30
ZŠ Sibírska
Tatran Prešov - RK Rakovica
17 : 13
NE2
14:05
ZŠ Sibírska
Angyalfoldi Sportiskola és DSE - PEPINO SKP Frýdek-Místek
10 : 11
NE3
14:40
ZŠ Sibírska
RK Celje Pivovarna Laško - UKS Dziewiatka Legnica I.
15 : 8
NE4
15:15
ZŠ Sibírska
UKS Wiertmet Libusza - HK Zastavna
17 : 12
Friday 5. January Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th place)
NK1
17:35
ZŠ Važecká
HC Garliava - Tatran Prešov 2006
16 : 8
NK2
18:10
ZŠ Važecká
CS Olimpic Tg Mures - UKS Dziewiatka Legnica II.
15 : 4
Friday 5. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
18:10
ZŠ Sibírska
RK Rakovica - Angyalfoldi Sportiskola és DSE
18 : 8
NH2
18:45
ZŠ Sibírska
UKS Dziewiatka Legnica I. - HK Zastavna
8 : 15
Saturday 6. January Semifinále ( semi - final)
NG1
08:15
ZŠ Sibírska
Tatran Prešov - PEPINO SKP Frýdek-Místek
16 : 7
NG2
08:50
ZŠ Sibírska
RK Celje Pivovarna Laško - UKS Wiertmet Libusza
25 : 3
Saturday 6. January Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
NJ1
08:15
ZŠ Važecká
MHC Bardejov - HK Slavoj Trebišov
18 : 9
NJ2
08:50
ZŠ Važecká
SKPR Swidnica - HC Voronezh
17 : 14
Saturday 6. January O 15. miesto ( for 15th place )
NK3
10:35
ZŠ Važecká
Tatran Prešov 2006 - UKS Dziewiatka Legnica II.
8 : 7
Saturday 6. January O 13. miesto ( for 13th place )
NK4
11:10
ZŠ Važecká
HC Garliava - CS Olimpic Tg Mures
9 : 9
PK 0:1
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
11:45
ZŠ Sibírska
Angyalfoldi Sportiskola és DSE - UKS Dziewiatka Legnica I.
12 : 13
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
12:20
Športová hala Nábrežná
PEPINO SKP Frýdek-Místek - UKS Wiertmet Libusza
14 : 15
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
12:20
ZŠ Sibírska
RK Rakovica - HK Zastavna
17 : 12
Saturday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
NJ3
12:55
ZŠ Važecká
HK Slavoj Trebišov - HC Voronezh
6 : 0
Saturday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
NJ4
13:30
ZŠ Važecká
MHC Bardejov - SKPR Swidnica
6 : 14
Saturday 6. January Finále
NG4
15:40
Športová hala HA
Tatran Prešov - RK Celje Pivovarna Laško
13 : 11


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >