AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U15 SKUPINA B

1. miesto/place: RK Celje Pivovarna Laško (SLO)

2. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

3. miesto/place: SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Divjak Lovro - RK Celje Pivovarna Laško 

Najlepší strelec/Best scorer: Solovec Aleksej -  Colosseo St. Petersburg 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Vaško Štefan - Tatran Prešov 

 

All stars:

Vaško Štefan - Tatran Prešov

Patryk Majcher - MKS PM MPEC Tarnów 

Aleksej Solovec - Colosseo St. Petersburg 

Kristian Uhriňák - Tatran Prešov

Divjak Lavro - RK Celje Pivovarna Laško

Nik Vrešnjak - RK Celje Pivovarna Laško

Pawel Krawczyk - SPR Pogoń 1945 Zabrze 



MHáK Martin
(SK)
SPR Pogoń 1945 Zabrze
(PL)
UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
Colosseo St. Petersburg
(RU)
RK Celje Pivovarna Laško
(SLO)
MHáK Martin
(SK)
5 : 2021 : 612 : 196 : 16
SPR Pogoń 1945 Zabrze
(PL)
20 : 522 : 515 : 1115 : 17
UKS Dziewiatka Legnica II.
(PL)
6 : 215 : 226 : 2011 : 22
Colosseo St. Petersburg
(RU)
19 : 1211 : 1520 : 610 : 12
RK Celje Pivovarna Laško
(SLO)
16 : 617 : 1522 : 1112 : 10
SKÓRE
SCORE
44 : 6172 : 3828 : 8560 : 4567 : 42
BODY
POINTS
26048
MIESTO
RANK
42531
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória U15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.RK Celje Pivovarna Laško (SLO)440067 : 428
2.SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)430172 : 386
3.Colosseo St. Petersburg (RU)420260 : 454
4.MHáK Martin (SK)410344 : 612
5.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)400428 : 850

Tabuľka kategória U15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)440076 : 328
2.MKS PM MPEC Tarnów (PL)430170 : 486
3.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)420246 : 634
4.RK Rakovica (SRB)410356 : 592
5.SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)400418 : 640




Saturday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
NI2
13:40
SŠ Ľ. Podjavorinskej
UKS Dziewiatka Legnica II. - SPR Grunwald Ruda Ślaska
6 : 11
Friday 5. January O 9. miesto ( for 9th place )
NI1
14:05
SŠ Ľ. Podjavorinskej
SPR Grunwald Ruda Ślaska - UKS Dziewiatka Legnica II.
8 : 9
Friday 5. January Štvrťfinále E ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
NE1
14:40
SŠ Ľ. Podjavorinskej
MKS PM MPEC Tarnów - Colosseo St. Petersburg
17 : 8
NE2
15:15
SŠ Ľ. Podjavorinskej
RK Rakovica - RK Celje Pivovarna Laško
15 : 21
NE3
15:50
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Tatran Prešov - MHáK Martin
17 : 10
NE4
16:25
SŠ Ľ. Podjavorinskej
UKS Dziewiatka Legnica I. - SPR Pogoń 1945 Zabrze
14 : 15
Saturday 6. January Semifinále ( semi - final)
NG1
07:40
ZŠ Sibírska
MKS PM MPEC Tarnów - RK Celje Pivovarna Laško
8 : 17
NG2
07:40
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Tatran Prešov - SPR Pogoń 1945 Zabrze
10 : 7
Saturday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
11:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Colosseo St. Petersburg - RK Rakovica
20 : 14
NH2
11:40
SŠ Ľ. Podjavorinskej
MHáK Martin - UKS Dziewiatka Legnica I.
12 : 11
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
13:00
Športová hala HA
MKS PM MPEC Tarnów - SPR Pogoń 1945 Zabrze
9 : 15
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
14:20
SŠ Ľ. Podjavorinskej
RK Rakovica - UKS Dziewiatka Legnica I.
12 : 16
Saturday 6. January Finále
NG4
15:00
Športová hala HA
RK Celje Pivovarna Laško - Tatran Prešov
17 : 10
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
15:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Colosseo St. Petersburg - MHáK Martin
9 : 7


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >