AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U17 SKUPINA B

1. miesto/place: HK Slavoj Trebišov (SK)

2. miesto/place: HK FCC Město Lovosice (CZ)

3. miesto/place: Tatran Prešov (SK)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Kristián Hallás - ŠKP Bratislava 

Najlepší strelec/Best scorer: Jaroslav Tarkovský - HK FCC Město Lovosice 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Pavol Vasiľ - HK Slavoj Trebišov 

 



SM Tauras Vilnius
(LT)
SPR Pogoń 1945 Zabrze
(PL)
HK Slavoj Trebišov
(SK)
RK SC Vozdovač
(SRB)
SM Tauras Vilnius
(LT)
17 : 1714 : 2715 : 17
SPR Pogoń 1945 Zabrze
(PL)
17 : 179 : 2323 : 12
HK Slavoj Trebišov
(SK)
27 : 1423 : 912 : 13
RK SC Vozdovač
(SRB)
17 : 1512 : 2313 : 12
SKÓRE
SCORE
46 : 6149 : 5262 : 3642 : 50
BODY
POINTS
1344
MIESTO
RANK
4321
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória U17 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.RK SC Vozdovač (SRB)320142 : 504
2.HK Slavoj Trebišov (SK)320162 : 364
3.SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)311149 : 523
4.SM Tauras Vilnius (LT)301246 : 611

Tabuľka kategória U17 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Tatran Prešov (SK)330072 : 416
2.CS Olimpic Tg Mures (RO)320165 : 524
3.HC Bobrov (RUS)310244 : 542
4.VSD Dunakeszi (HU)300345 : 790

Tabuľka kategória U17 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠKP Bratislava (SK)431074 : 587
2.HC Garliava (LT)421180 : 755
3.HK FCC Město Lovosice (CZE)420278 : 684
4.UKS Wiertmet Libusza (PL)411267 : 733
5.HC Voronezh (RUS)401366 : 911




Saturday 6. January O 12. miesto ( for 12th place )
NK2
11:00
Športová hala Nábrežná
HC Voronezh - VSD Dunakeszi
23 : 15
Friday 5. January O 12. miesto ( for 12th place )
NK1
15:40
Športová hala HA
VSD Dunakeszi - HC Voronezh
15 : 24
Saturday 6. January Skupina o 9.-11. miesto (Group for 9th - 11th place)
NJ2
09:00
Športová hala Nábrežná
UKS Wiertmet Libusza - SM Tauras Vilnius
20 : 15
NJ3
11:40
Športová hala Nábrežná
HC Bobrov - UKS Wiertmet Libusza
13 : 17
Friday 5. January Skupina o 9.-11. miesto (Group for 9th - 11th place)
NJ1
16:20
Športová hala HA
SM Tauras Vilnius - HC Bobrov
20 : 11
Friday 5. January Štvrťfinále E ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
NE1
18:40
Športová hala HA
Tatran Prešov - HC Garliava
18 : 14
NE2
19:20
Športová hala HA
RK SC Vozdovač - HK FCC Město Lovosice
13 : 22
NE3
19:20
ZŠ Sibírska
ŠKP Bratislava - SPR Pogoń 1945 Zabrze
18 : 11
NE4
20:00
Športová hala HA
CS Olimpic Tg Mures - HK Slavoj Trebišov
17 : 18
Saturday 6. January Semifinále ( semi - final)
NG1
07:40
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov - HK FCC Město Lovosice
15 : 16
NG2
08:20
Športová hala Nábrežná
ŠKP Bratislava - HK Slavoj Trebišov
12 : 13
Saturday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
09:40
Športová hala Nábrežná
HC Garliava - RK SC Vozdovač
13 : 15
NH2
10:20
Športová hala Nábrežná
SPR Pogoń 1945 Zabrze - CS Olimpic Tg Mures
18 : 19
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
15:00
Športová hala Nábrežná
RK SC Vozdovač - CS Olimpic Tg Mures
23 : 22
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
15:15
ZŠ Sibírska
HC Garliava - SPR Pogoń 1945 Zabrze
17 : 12
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
15:40
Športová hala Nábrežná
Tatran Prešov - ŠKP Bratislava
6 : 0
Saturday 6. January Finále
NG4
16:20
Športová hala Nábrežná
HK FCC Město Lovosice - HK Slavoj Trebišov
0 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >