AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
DHK Slavoj Žirovnice (CZE)
Tiszavasvári SE (HU)
RK Kosmaj (SRB)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
112:55ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - DHK Slavoj Žirovnice (CZE)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
514:40Tiszavasvári SE (HU) - RK Kosmaj (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
916:25DHK Slavoj Žirovnice (CZE) - Tiszavasvári SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1318:10RK Kosmaj (SRB) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
1810:00Tiszavasvári SE (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2211:45DHK Slavoj Žirovnice (CZE) - RK Kosmaj (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

A13 Skupina ( Group ) D

RK KRIM Mercator I. (SLO)
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)
HC Garliava (LT)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
212:55RK KRIM Mercator I. (SLO) - UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
614:40Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1016:25UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1418:10HC Garliava (LT) - RK KRIM Mercator I. (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
179:25Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU) - RK KRIM Mercator I. (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2111:10UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

A13 Skupina ( Group ) B

Iuventa Michalovce (SK)
1. SC Bohumín 98´ (CZE)
Érd HC (HU)
ZRK Avala (SRB)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
313:30Iuventa Michalovce (SK) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
715:15Érd HC (HU) - ZRK Avala (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1117:001. SC Bohumín 98´ (CZE) - Érd HC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1518:45ZRK Avala (SRB) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
1910:35Érd HC (HU) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2312:201. SC Bohumín 98´ (CZE) - ZRK Avala (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

A13 Skupina ( Group ) C

UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
LKS Balmazujvárosi (HU)
Ferencváros (HU)
RK KRIM Mercator II. (SLO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
414:05UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - LKS Balmazujvárosi (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
815:50Ferencváros (HU) - RK KRIM Mercator II. (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1217:35LKS Balmazujvárosi (HU) - Ferencváros (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1619:20RK KRIM Mercator II. (SLO) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
2011:10Ferencváros (HU) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2412:55LKS Balmazujvárosi (HU) - RK KRIM Mercator II. (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

A15 Skupina ( Group ) A

HC Garliava (LT)
CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO)
Dunaújváros Kohász KA II. (HU)
ŠDRŠ Vrhnika (SLO)
UKS Handball 28 Wroclaw (PL)
1. SC Bohumín 98´ (CZE)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
17:40HC Garliava (LT) - CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
27:40Dunaújváros Kohász KA II. (HU) - ŠDRŠ Vrhnika (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
611:20UKS Handball 28 Wroclaw (PL) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
913:45Dunaújváros Kohász KA II. (HU) - CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1114:20ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - UKS Handball 28 Wroclaw (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1415:301. SC Bohumín 98´ (CZE) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1716:40UKS Handball 28 Wroclaw (PL) - Dunaújváros Kohász KA II. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1917:15CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2117:50HC Garliava (LT) - ŠDRŠ Vrhnika (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
267:40CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO) - UKS Handball 28 Wroclaw (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
278:15ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
319:25Dunaújváros Kohász KA II. (HU) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3310:00ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3911:451. SC Bohumín 98´ (CZE) - Dunaújváros Kohász KA II. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
4112:20HC Garliava (LT) - UKS Handball 28 Wroclaw (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

A15 Skupina ( Group ) C

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
ZRK Bistra (CRO)
Ferencváros (HU)
Sport School Strimky Miach (UA)
MKS Ochota Warszawa (PL)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
37:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - ZRK Bistra (CRO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1014:05Ferencváros (HU) - Sport School Strimky Miach (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1515:50ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - MKS Ochota Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2017:35ZRK Bistra (CRO) - Ferencváros (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2319:20Sport School Strimky Miach (UA) - MKS Ochota Warszawa (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
298:50Ferencváros (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3410:00ZRK Bistra (CRO) - Sport School Strimky Miach (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3711:10MKS Ochota Warszawa (PL) - Ferencváros (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4212:20Sport School Strimky Miach (UA) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4513:30MKS Ochota Warszawa (PL) - ZRK Bistra (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) D

Szeghalmi NKC (HU)
ŽRK Z´DEŽELE (SLO)
UKS SEP Wilczyska (PL)
RK Kosmaj (SRB)
Iuventa Michalovce (SK)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
410:10Szeghalmi NKC (HU) - ŽRK Z´DEŽELE (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
510:45UKS SEP Wilczyska (PL) - RK Kosmaj (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
713:10Szeghalmi NKC (HU) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1214:55ŽRK Z´DEŽELE (SLO) - UKS SEP Wilczyska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1616:05RK Kosmaj (SRB) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2419:40UKS SEP Wilczyska (PL) - Szeghalmi NKC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
308:50ŽRK Z´DEŽELE (SLO) - RK Kosmaj (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3610:35Iuventa Michalovce (SK) - UKS SEP Wilczyska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3811:10RK Kosmaj (SRB) - Szeghalmi NKC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
4412:55Iuventa Michalovce (SK) - ŽRK Z´DEŽELE (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

A15 Skupina ( Group ) B

Dunaújváros Kohász KA I. (HU)
RK KRIM Mercator (SLO)
UKS Dziewiatka Legnica (PL)
SM Tauras Vilnius (LT)
HC Bardejov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
813:30Dunaújváros Kohász KA I. (HU) - RK KRIM Mercator (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1315:15UKS Dziewiatka Legnica (PL) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1817:00Dunaújváros Kohász KA I. (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2218:45RK KRIM Mercator (SLO) - UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2519:55SM Tauras Vilnius (LT) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
288:15UKS Dziewiatka Legnica (PL) - Dunaújváros Kohász KA I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
329:25RK KRIM Mercator (SLO) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3510:35HC Bardejov (SK) - UKS Dziewiatka Legnica (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4011:45SM Tauras Vilnius (LT) - Dunaújváros Kohász KA I. (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4312:55HC Bardejov (SK) - RK KRIM Mercator (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A17 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
AZS EUST Radom (PL)
1. SC Bohumín 98´ (CZE)
Szeged KKSE (HU)
RK KRIM Mercator (SLO)
LKS Balmazujvárosi (HU)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
18:20ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - AZS EUST Radom (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
29:001. SC Bohumín 98´ (CZE) - Szeged KKSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
39:40RK KRIM Mercator (SLO) - LKS Balmazujvárosi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
410:201. SC Bohumín 98´ (CZE) - AZS EUST Radom (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
511:00Szeged KKSE (HU) - RK KRIM Mercator (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
611:40LKS Balmazujvárosi (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
712:20RK KRIM Mercator (SLO) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
813:00AZS EUST Radom (PL) - LKS Balmazujvárosi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
913:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - Szeged KKSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
198:20AZS EUST Radom (PL) - RK KRIM Mercator (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
209:00Szeged KKSE (HU) - LKS Balmazujvárosi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
219:401. SC Bohumín 98´ (CZE) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2210:20Szeged KKSE (HU) - AZS EUST Radom (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2311:00LKS Balmazujvárosi (HU) - 1. SC Bohumín 98´ (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2411:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - RK KRIM Mercator (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

A17 Skupina ( Group ) B

Iuventa Michalovce (SK)
SM Tauras Vilnius (LT)
ŠDRŠ Vrhnika (SLO)
Dunaújváros Kohász KA (HU)
MŠK Vranov nad Topľou (SK)
HC Voronezh (RUS)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
1014:20Iuventa Michalovce (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1115:00ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - Dunaújváros Kohász KA (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1215:40MŠK Vranov nad Topľou (SK) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1316:20ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1417:00Dunaújváros Kohász KA (HU) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1517:40HC Voronezh (RUS) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1618:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - ŠDRŠ Vrhnika (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1719:00SM Tauras Vilnius (LT) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1819:40Iuventa Michalovce (SK) - Dunaújváros Kohász KA (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
2513:00SM Tauras Vilnius (LT) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2613:40Dunaújváros Kohász KA (HU) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2714:20ŠDRŠ Vrhnika (SLO) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2815:00Dunaújváros Kohász KA (HU) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2915:40HC Voronezh (RUS) - ŠDRŠ Vrhnika (SLO)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
3016:20Iuventa Michalovce (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
HC Garliava (LT)
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
HK Zastavna (UA)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
18:15Tatran Prešov (SK) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
59:25UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - HK Zastavna (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
910:35HC Garliava (LT) - UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1311:45HK Zastavna (UA) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
177:40UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
208:50HC Garliava (LT) - HK Zastavna (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U13 Skupina ( Group ) C

MHC Bardejov (SK)
SKPR Swidnica (PL)
RK Rakovica (SRB)
RK Celje Pivovarna Laško (SLO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
28:15MHC Bardejov (SK) - SKPR Swidnica (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
69:25RK Rakovica (SRB) - RK Celje Pivovarna Laško (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1010:35SKPR Swidnica (PL) - RK Rakovica (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1411:45RK Celje Pivovarna Laško (SLO) - MHC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
198:15RK Rakovica (SRB) - MHC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2310:00SKPR Swidnica (PL) - RK Celje Pivovarna Laško (SLO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U13 Skupina ( Group ) B

UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)
Tatran Prešov 2006 (SK)
CS Olimpic Tg Mures (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
38:50UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
710:00Tatran Prešov 2006 (SK) - CS Olimpic Tg Mures (RO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1111:10Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1512:20CS Olimpic Tg Mures (RO) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
188:15Tatran Prešov 2006 (SK) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
229:25Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU) - CS Olimpic Tg Mures (RO)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U13 Skupina ( Group ) D

HK Slavoj Trebišov (SK)
PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZE)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
HC Voronezh (RUS)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
48:50HK Slavoj Trebišov (SK) - PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZE)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
810:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1211:10PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZE) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1612:20HC Voronezh (RUS) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
218:50UKS Wiertmet Libusza (PL) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2410:30PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZE) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U15 Skupina ( Group ) B

MHáK Martin (SK)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)
Colosseo St. Petersburg (RU)
RK Celje Pivovarna Laško (SLO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
18:15MHáK Martin (SK) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
512:20UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - Colosseo St. Petersburg (RU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
612:55MHáK Martin (SK) - RK Celje Pivovarna Laško (SLO)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
914:40SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1115:50Colosseo St. Petersburg (RU) - RK Celje Pivovarna Laško (SLO)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1216:25UKS Dziewiatka Legnica II. (PL) - MHáK Martin (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
158:15SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - Colosseo St. Petersburg (RU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
168:50RK Celje Pivovarna Laško (SLO) - UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1912:20Colosseo St. Petersburg (RU) - MHáK Martin (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2012:55RK Celje Pivovarna Laško (SLO) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
MKS PM MPEC Tarnów (PL)
UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)
SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)
RK Rakovica (SRB)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
28:50Tatran Prešov (SK) - MKS PM MPEC Tarnów (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
311:10UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
411:45Tatran Prešov (SK) - RK Rakovica (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
713:30MKS PM MPEC Tarnów (PL) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
814:05SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL) - RK Rakovica (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1015:15UKS Dziewiatka Legnica I. (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
137:40MKS PM MPEC Tarnów (PL) - SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
147:40RK Rakovica (SRB) - UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1711:10SPR Grunwald Ruda Ślaska (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1811:45RK Rakovica (SRB) - MKS PM MPEC Tarnów (PL)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U17 Skupina ( Group ) B

SM Tauras Vilnius (LT)
SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)
HK Slavoj Trebišov (SK)
RK SC Vozdovač (SRB)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
18:20SM Tauras Vilnius (LT) - SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
511:00HK Slavoj Trebišov (SK) - RK SC Vozdovač (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
913:40SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1316:20RK SC Vozdovač (SRB) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1618:20HK Slavoj Trebišov (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
1913:30SPR Pogoń 1945 Zabrze (PL) - RK SC Vozdovač (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
VSD Dunakeszi (HU)
HC Bobrov (RUS)
CS Olimpic Tg Mures (RO)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
29:00Tatran Prešov (SK) - VSD Dunakeszi (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
410:20HC Bobrov (RUS) - CS Olimpic Tg Mures (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
813:00VSD Dunakeszi (HU) - HC Bobrov (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1215:40CS Olimpic Tg Mures (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1517:40HC Bobrov (RUS) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
2214:50VSD Dunakeszi (HU) - CS Olimpic Tg Mures (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) C

HC Voronezh (RUS)
ŠKP Bratislava (SK)
HC Garliava (LT)
HK FCC Město Lovosice (CZE)
UKS Wiertmet Libusza (PL)

čas ( time )
Štvrtok 4. Január (Thursday 4. January)
39:40HC Voronezh (RUS) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
611:40HC Garliava (LT) - HK FCC Město Lovosice (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
712:20HC Voronezh (RUS) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1014:20ŠKP Bratislava (SK) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1115:00HK FCC Město Lovosice (CZE) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1417:00HC Garliava (LT) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1719:00ŠKP Bratislava (SK) - HK FCC Město Lovosice (CZE)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 5. Január (Friday 5. January)
187:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2014:05HK FCC Město Lovosice (CZE) - HC Voronezh (RUS)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2114:10UKS Wiertmet Libusza (PL) - ŠKP Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >