AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July ) O Osem finále ( For Eight - final )
N1
16:20
1.FC Tatran Prešov (green) - FK SAFI Prešov
4:0 
N2
16:20
FC Chayka Kiev - FC Arsenal Kiev B
5:0
N3
17:00
FC Arsenal Kiev A - FAMT Prešov
1:0
N4
17:00
Kiviõli FC Irbis - TJ Jiskra Rýmařov
0:0
(4:2)
N5
17:40
SPS 6 Elk - Sport School Viesite
3:0 k
N6
17:40
SJFSSOR Uzhgorod - Szanda Focisuli SE Szolnok
1:2
N7
18:20
LPS Arad (yellow) - SDUSHOR 3 Pinsk
0:1
N8
18:20
NK Medvode - KMF Lola Batajnica
3:0
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July )Osem finále ( Eight - final )
N9
7:40
FC Minsk - Kiviõli FC Irbis
2:1
N10
7:40
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FC Arsenal Kiev A
7:0
N11
8:20
FK Močenok - SPS 6 Elk
5:0
N12
8:20
SK Futura Humene - SDUSHOR 3 Pinsk
3:0
N13
9:00
1.FC Tatran Prešov (white) - Szanda Focisuli SE Szolnok
1:0
N14
9:00
ACS Tampa Brasov - NK Medvode
4:0
N15
9:40
LPS Arad (white) - 1.FC Tatran Prešov (green)
0:0
(5:3)
N16
9:40
Suzirya Svalyava - FC Chayka Kiev
0:0
(4:5)
Štvrťfinále ( Quarter - final )
N17
10:20
FC Minsk - FK Močenok
2:0
N18
10:20
CS FC Electrica 1869 Timisoara - SK Futura Humene
2:0
N19
11:20
1.FC Tatran Prešov (white) - LPS Arad (white)
0:1
N20
11:20
ACS Tampa Brasov - FC Chayka Kiev
2:0
Semifinále ( Semi - final )
N21
12:00
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FC Minsk
0:4
N22
13:00
LPS Arad (white) - ACS Tampa Brasov
0:2
o 3. miesto ( for 3rd place )
N23
14:20
CS FC Electrica 1869 Timisoara - LPS Arad (white)
0:0
(6:7)
finále ( final )
N24
15:00
FC Minsk - ACS Tampa Brasov
0:0
(3:5)

 

1. miesto (1st place) :    ACS Tampa Brasov (RO) 

2. miesto (2nd place) :   FC Minsk (BY)

3. miesto (3rd place) :    LPS Arad (white) (RO)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Kotlár Thomas - FK Močenok (SK)         

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :  Dranevich Vladislav - FC Minsk (BY)

Najlepší hráč ( Best goal keeper ) :   Covalciuc Vadim - ACS Tampa Brasov (RO)



SJFSSOR Uzhgorod ACS Tampa BrasovSDUSHOR 3 Pinsk1.FC Tatran Prešov (green)FC Arsenal Kiev AFK MočenokTJ Jiskra RýmařovFK SAFI Prešov
SJFSSOR Uzhgorod 0 : 32 : 11 : 10 : 20 : 33 : 04 : 1
ACS Tampa Brasov3 : 09 : 03 : 00 : 01 : 06 : 08 : 0
SDUSHOR 3 Pinsk1 : 20 : 91 : 31 : 11 : 32 : 16 : 2
1.FC Tatran Prešov (green)1 : 10 : 33 : 12 : 10 : 11 : 16 : 0
FC Arsenal Kiev A2 : 00 : 01 : 11 : 21 : 53 : 02 : 0
FK Močenok3 : 00 : 13 : 11 : 05 : 13 : 07 : 0
TJ Jiskra Rýmařov0 : 30 : 61 : 21 : 10 : 30 : 33 : 1
FK SAFI Prešov1 : 40 : 82 : 60 : 60 : 20 : 71 : 3
SKÓRE
SCORE
10 : 1130 : 012 : 2113 : 810 : 822 : 35 : 194 : 36
BODY
POINTS
1019711111840
MIESTO
RANK
51634278
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS Tampa Brasov761030 : 019
2.FK Močenok760122 : 318
3.1.FC Tatran Prešov (green)732213 : 811
4.FC Arsenal Kiev A732210 : 811
5.SJFSSOR Uzhgorod 731310 : 1110
6.SDUSHOR 3 Pinsk721412 : 217
7.TJ Jiskra Rýmařov71155 : 194
8.FK SAFI Prešov70074 : 360

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (white)770028 : 021
2.CS FC Electrica 1869 Timisoara751111 : 216
3.Suzirya Svalyava741216 : 313
4.Kiviõli FC Irbis72237 : 88
5.LPS Arad (yellow)72145 : 137
6.KMF Lola Batajnica72145 : 117
7.Sport School Viesite72056 : 196
8.FC Arsenal Kiev B70253 : 252

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠK Futura Humenné751116 : 116
2.FC Minsk751124 : 116
3.LPS Arad (white)743010 : 115
4.FC Chayka Kiev741211 : 213
5.SPS 6 Ełk731314 : 1210
6.NK Medvode720511 : 166
7.Szanda Focisuli SE Szolnok711510 : 164
8.FAMT Prešov70070 : 470

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >