AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July ) O štvrťfinále (for  Quarter - final )
N1
11:00
ACP 3 Kids Sport Bucharest - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój
6:0
N2
12:00
FA Benecol Košice - FC Obolon Kiev
1:1 pk 5:6
N3
13:00
SPS 6 Ełk - FAMT Prešov
6:1
N4
14:00
Výber ObFZ Prešov - Grund 1986 FC Budapest
2:1
O 13. miesto ( for 13th place )
N5
12:00
DUSSH 1 Kiev - LKS Jedność Jejkowice
5:1
Štvrťfinále (for  Quarter - final )
N7
17:00
FC Smena Kiev - Výber ObFZ Prešov
5:1
N8
17:00
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest - ACP 3 Kids Sport Bucharest
6:0
N9
18:00
1.FC Tatran Prešov (green) - SPS 6 Ełk
1:0
N10
18:00
FS Uzhgorod - FC Obolon Kiev
6:0
 
 
     
 
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July )
Semifinále ( Semi - final )
N11
9:00
FS Uzhgorod - FC Smena Kiev
2:1
N12
10:00
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest - 1.FC Tatran Prešov (green)
0:6
o 3. miesto ( for 3rd place )
N13
13:00
FC Smena Kiev - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
5:4
finále ( final )
N14
14:00
FS Uzhgorod - 1.FC Tatran Prešov (green)
0:3

 

1. miesto (1st place) : 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

2. miesto (2nd place) : FS Uzhgorod (UA)

3. miesto (3rd place) : FC Smena Kiev (UA)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :

   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) : Stanislav Olejník - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)            

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) : Oleksandr Zhmaylo - FC Smena Kiev (UA)

Najlepší hráč ( Best player ) : Vasyl Robotyshyn - FS Uzhgorod (UA)                   

 



SPS 6 EłkACP 3 Kids Sport BucharestFA Benecol Košice 1.FC Tatran Prešov (green)Výber ObFZ PrešovDUSSH 1 KievFC Smena Kiev
SPS 6 Ełk0 : 21 : 10 : 111 : 07 : 01 : 5
ACP 3 Kids Sport Bucharest2 : 05 : 21 : 72 : 28 : 01 : 6
FA Benecol Košice 1 : 12 : 50 : 76 : 04 : 10 : 3
1.FC Tatran Prešov (green)11 : 07 : 17 : 05 : 015 : 02 : 0
Výber ObFZ Prešov0 : 12 : 20 : 60 : 55 : 10 : 3
DUSSH 1 Kiev0 : 70 : 81 : 40 : 151 : 50 : 19
FC Smena Kiev5 : 16 : 13 : 00 : 23 : 019 : 0
SKÓRE
SCORE
10 : 1919 : 1713 : 1747 : 17 : 182 : 5836 : 4
BODY
POINTS
7107184015
MIESTO
RANK
5341672
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green)660047 : 118
2.FC Smena Kiev650136 : 415
3.ACP 3 Kids Sport Bucharest631219 : 1710
4.FA Benecol Košice 621313 : 177
5.SPS 6 Ełk621310 : 197
6.Výber ObFZ Prešov61147 : 184
7.DUSSH 1 Kiev60062 : 580

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FS Uzhgorod651026 : 016
2.CS Cautis Steaua Sudului Bucharest650127 : 415
3.Grund 1986 FC Budapest640226 : 412
4.FAMT Prešov631211 : 910
5.FC Obolon Kiev61146 : 164
6.LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój60244 : 262
7.LKS Jedność Jejkowice60153 : 441

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >