AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July )O Osem finále ( For Eight - final )
N1 15:00 FC Dinamo Minsk - FK SAFI Prešov 7:0
N2 15:00 SJFSSOR Uzhgorod - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I 4:1
N3 15:00 FK Junior Košice - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II 10:0
N4 15:00 ACS Poli Timisoara - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis 6:0
N5 15:00 FK Galaktik Košice - CFT Academy Slovakia 4:1
N6 15:30 Suzirya Svalyava - SK Super Nova Saulkrasti 4:1
N7 15:30 SK Super Nova Riga - CSMS Iasi 2:0
N8 15:30 ASC Sparta Bucharest - FC Chayka Kiev 7:1
N9 15:30 FC Minsk - 1.FC Tatran Prešov (white) 10:0
N10 15:30 1.FC Tatran Prešov (green) - FAMT Prešov 3:2
N11 16:00 FC Junior Minsk - TJ Jiskra Rýmařov 0:2
N12 16:00 UKS Polonia Słubice - MFK Revúca 6:1
Osem finále ( Eight - final )
N13 18:00 COR Brest   TJ Jiskra Rýmařov 3:1
N14 18:00 FC Zimbru Chisinau (yellow)   1.FC Tatran Prešov (green) 6:0
N15 18:00 FC Zimbru Chisinau (green)   UKS Polonia Słubice 2:0
N16 18:00 Szanda Focisuli SE Szolnok   FC Minsk 0:3
N17 18:30 FC Dinamo Minsk   ASC Sparta Bucharest 2:2 PK 2:3
N18 18:30 SJFSSOR Uzhgorod   SK Super Nova Riga 3:0
N19 18:30 FK Junior Košice   FK Galaktik Košice 0:0 PK 3:2
N20 18:30 ACS Poli Timisoara   Suzirya Svalyava 2:0
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July )Štvrťfinále ( Quarter - final )
N21 8:00 COR Brest - ASC Sparta Bucharest 2:1
N22 8:30 FC Zimbru Chisinau (green) - FK Junior Košice 1:0
N23 9:00 FC Zimbru Chisinau (yellow) - SJFSSOR Uzhgorod 0:0
1:3 PK
N24 9:30 FC Minsk - ACS Poli Timisoara 1:1
2:0 PK
Semifinále ( Semi - final )
N25 11:00 COR Brest - FC Zimbru Chisinau (green) 2:1
N26 11:30 SJFSSOR Uzhgorod - FC Minsk 5:0
o 3. miesto ( for 3rd place )
N27 12:30 FC Zimbru Chisinau (green) - FC Minsk 1:1
2:3 PK
finále ( final )
N28 13:00 COR Brest - SJFSSOR Uzhgorod 0:1
 

1. miesto (1st place) :  SJFSSOR Uzhgorod (UA) 

2. miesto (2nd place) :  COR Brest (BY)

3. miesto (3rd place) :  FC Minsk (BY)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) : Peter Bojčík - FK Galaktik Košice (SK)                   

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) : Ilya Drozhyn - FC Minsk (BY)

Najlepší hráč ( Best player ) : Andriy Derevlyanka - SJFSSOR Uzhgorod (UA)                               

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Matsvei Bakhno - COR Brest (BY)

Leonard Saca - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)

Hleb Filimonau - COR Brest (BY)

Daniel Horvat - SJFSSOR Uzhgorod (UA)

Artsiom Sakovich - FC Minsk (BY)

Andriy Derevlyanka - SJFSSOR Uzhgorod (UA)

Ilya Drozhyn - FC Minsk (BY)

 



TJ Jiskra RýmařovMSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.SK Super Nova RigaFC Zimbru Chisinau (green)ACS Poli Timisoara1.FC Tatran Prešov (green)CFT Academy SlovakiaFC Chayka KievFC Dinamo Minsk
TJ Jiskra Rýmařov4 : 20 : 20 : 51 : 00 : 22 : 10 : 00 : 4
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.2 : 40 : 00 : 21 : 52 : 21 : 20 : 10 : 7
SK Super Nova Riga2 : 00 : 00 : 20 : 22 : 15 : 01 : 20 : 7
FC Zimbru Chisinau (green)5 : 02 : 02 : 00 : 21 : 05 : 12 : 03 : 1
ACS Poli Timisoara0 : 15 : 12 : 02 : 03 : 14 : 05 : 10 : 4
1.FC Tatran Prešov (green)2 : 02 : 21 : 20 : 11 : 33 : 02 : 10 : 8
CFT Academy Slovakia1 : 22 : 10 : 51 : 50 : 40 : 34 : 00 : 5
FC Chayka Kiev0 : 01 : 02 : 10 : 21 : 51 : 20 : 40 : 7
FC Dinamo Minsk 4 : 07 : 07 : 01 : 34 : 08 : 05 : 07 : 0
SKÓRE
SCORE
7 : 166 : 2310 : 1420 : 421 : 811 : 178 : 255 : 2143 : 3
BODY
POINTS
102102118106721
MIESTO
RANK
694135872
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Zimbru Chisinau (green)870120 : 421
2.FC Dinamo Minsk 870143 : 321
3.ACS Poli Timisoara860221 : 818
4.SK Super Nova Riga831410 : 1410
5.1.FC Tatran Prešov (green)831411 : 1710
6.TJ Jiskra Rýmařov83147 : 1610
7.FC Chayka Kiev82155 : 217
8.CFT Academy Slovakia82068 : 256
9.MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.80266 : 232

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Szanda Focisuli SE Szolnok870136 : 621
2.SJFSSOR Uzhgorod 870151 : 321
3.FK Galaktik Košice860242 : 818
4.ASC Sparta Bucharest860242 : 718
5.FC Junior Minsk840422 : 2112
6.MFK Revúca830510 : 249
7.1.FC Tatran Prešov (white)81168 : 374
8.SK Super Nova Saulkrasti81168 : 434
9.MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II.80083 : 730

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Zimbru Chisinau (yellow)981033 : 825
2.COR Brest961225 : 619
3.FK Junior Košice961216 : 919
4.Suzirya Svalyava960331 : 1118
5.FC Minsk951329 : 1116
6.UKS Polonia Słubice942321 : 1314
7.FAMT Prešov930616 : 229
8.CSMS Iasi930612 : 179
9.SK Super Nova Sigulda / FC Irbis91088 : 523
10.FK SAFI Prešov90095 : 470

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >