AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July )O Osem finále ( For Eight - final )
N1
16:00
ACS Juniorul Brasov - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)
3 :0K
N2
16:00
FC Dinamo Minsk II. - FC Viru Star Kohtla-Järve
3:0
N3
16:30
UKS Polonia Słubice - 1.FC Tatran Prešov (white)
7:1
N4
16:30
Matejka Kinder Team - Sport School Viesite
3:0 K
N5
16:30
DUSSH Zhydachiv - DUSSH 1 Kiev
3:0 K
N6
16:30
FAMT Prešov - SJFSSOR Uzhgorod B
1:1 PK 2:3
N7
16:30
FC Dinamo Minsk I. - FC Chayka Kiev
3:0
N8
17:00
FK Poprad - CFT Academy Slovakia
2:3
N9
17:00
NK Medvode - FK Junior Šaca
1:2
N10
17:00
1.FC Tatran (green) - FC Junior Minsk
3:0
N11
17:30
Kiviõli FC Irbis - LPS Arad
2:1
N12
17:30
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Futura Humenné
1:1 PK 1:2
Osem finále ( Eight - final )
N13 19:00 FC Minsk   Kiviõli FC Irbis 4:1
N14
19:00
CS FC Electrica 1869 Timisoara   1.FC Tatran (green)
1:0
N15
19:00
SJFSSOR Uzhgorod A   ŠK Futura Humenné
11:0
N16
19:00
CS Atletico Arad   FK Junior Šaca
5:0
N17
19:30
ACS Juniorul Brasov   CFT Academy Slovakia
5:0
N18
19:30
FC Dinamo Minsk II.   FC Dinamo Minsk I.
0:3
N19
19:30
UKS Polonia Słubice   DUSSH Zhydachiv
2:0
N20
19:30
Matejka Kinder Team   SJFSSOR Uzhgorod B
3:0
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July )Štvrťfinále ( Quarter - final )
N21
8:00
FC Minsk - ACS Juniorul Brasov
0:2
N22
8:30
SJFSSOR Uzhgorod A - UKS Polonia Słubice
4:0
N23
9:00
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FC Dinamo Minsk I.
2:1
N24
9:30
CS Atletico Arad - Matejka Kinder Team
3:1
Semifinále ( Semi - final )
N25
11:30
ACS Juniorul Brasov - SJFSSOR Uzhgorod A
0:0
(4:3)
N26
12:00
CS FC Electrica 1869 Timisoara - CS Atletico Arad
0:0
(3:2)
o 3. miesto ( for 3rd place )
N27
13:00
SJFSSOR Uzhgorod A - CS Atletico Arad
4:2
finále ( final )
N28
14:00
ACS Juniorul Brasov - CS FC Electrica 1869 Timisoara
1:2
 

1. miesto (1st place):  CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)

2. miesto (2nd place):  ACS Juniorul Brasov (RO)

3. miesto (3rd place):  SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ):   Hleb Pratasenia - FC Minsk (BY)              

Najlepší brankár ( Best goal keeper ):  Andi Malita - CS Atletico Arad (RO)

Najlepší hráč ( Best player ):  Tudor Lungu - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)                   

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Andi Malita - CS Atletico Arad (RO)

Tudor Lungu - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)

Vasyl Debych - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Andriy Pryshlyak - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Mario Morariu - ACS Juniorul Brasov (RO)

Stefan Tufa - ACS Juniorul Brasov (RO)

 



DUSSH 1 KievACS Juniorul BrasovFC Viru Star Kohtla-JärveSJFSSOR Uzhgorod ALPS AradMatejka Kinder TeamCFT Academy Slovakia1.FC Tatran (green)FC Dinamo Minsk I.
DUSSH 1 Kiev0 : 71 : 10 : 90 : 51 : 40 : 30 : 60 : 1
ACS Juniorul Brasov7 : 09 : 15 : 25 : 01 : 15 : 01 : 10 : 0
FC Viru Star Kohtla-Järve1 : 11 : 90 : 90 : 60 : 80 : 11 : 60 : 4
SJFSSOR Uzhgorod A9 : 02 : 59 : 04 : 04 : 17 : 02 : 13 : 2
LPS Arad5 : 00 : 56 : 00 : 40 : 65 : 10 : 30 : 0
Matejka Kinder Team4 : 11 : 18 : 01 : 46 : 05 : 11 : 01 : 1
CFT Academy Slovakia3 : 00 : 51 : 00 : 71 : 51 : 50 : 50 : 5
1.FC Tatran (green)6 : 01 : 16 : 11 : 23 : 00 : 15 : 00 : 4
FC Dinamo Minsk I.1 : 00 : 04 : 02 : 30 : 01 : 15 : 04 : 0
SKÓRE
SCORE
2 : 3633 : 53 : 4440 : 916 : 1927 : 86 : 3222 : 917 : 4
BODY
POINTS
118121101761315
MIESTO
RANK
829163754
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod A870140 : 921
2.ACS Juniorul Brasov853033 : 518
3.Matejka Kinder Team852127 : 817
4.FC Dinamo Minsk I.843117 : 415
5.1.FC Tatran (green)841322 : 913
6.LPS Arad831416 : 1910
7.CFT Academy Slovakia82066 : 326
8.DUSSH 1 Kiev80172 : 361
9.FC Viru Star Kohtla-Järve80173 : 441

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CS Atletico Arad871037 : 222
2.FC Dinamo Minsk II.861126 : 1119
3.DUSSH Zhydachiv843118 : 615
4.FK Poprad842220 : 1614
5.Kiviõli FC Irbis84048 : 1112
6.ŠK Futura Humenné840417 : 1412
7.FK Junior Šaca81254 : 95
8.SJFSSOR Uzhgorod B811613 : 244
9.1.FC Tatran Prešov (white)80081 : 510

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CS FC Electrica 1869 Timisoara981039 : 525
2.FC Minsk980146 : 624
3.UKS Polonia Słubice960316 : 1518
4.FAMT Prešov951321 : 1716
5.NK Medvode942318 : 1714
6.MFK Zemplín Michalovce925213 : 811
7.FC Junior Minsk931513 : 2610
8.FC Chayka Kiev91357 : 216
9.Sport School Viesite911710 : 264
10.ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)90097 : 490

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >