AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July ) O Osem finále ( For Eight - final )
N1
9:00
FK Slávia Orlová-Lutyně - SPS 6 ELK B
3:0
N2
9:30
DYUSSH I. Kiev - SDUSSHOR 3 Pinsk II.
5:0
N3
10:00
FC Junior Minsk - 1.FC Tatran Prešov (white)
5:0
N4
10:30
SPS 6 ELK A - APN Góral Istebna
12:0
N5
11:00
SDUSSHOR 3 Pinsk I. - KSS Spojnia Zebrzydowice
3:0
N6
11:30
FK Galaktik Košice - FC Viru Star Kohtla-Jarve
3:0
Osem finále ( Eight - final )
N7
14:00
FC Dinamo Minsk I. - FC Junior Minsk
4:0
N8
14:00
FC Karpaty Lviv I. - DYUSSH I. Kiev
10:0
N9
14:00
FC Karpaty Lviv II. - FK Slávia Orlová-Lutyně
5:1
N10
14:30
1.FC Tatran Prešov (green) - SDUSSHOR 3 Pinsk I.
3:2
N11
14:00
ACS Tampa Brasov - FK Galaktik Košice
6:0
N12
14:30
CS Atletico Arad - SPS 6 ELK A
2:1
N13
15:00
COR Brest - SK Kybartu Jaunyste
0:1
N14
15:30
FC Dinamo Minsk II - FAMT Prešov
0:3
O 21. miesto ( for 21st place )
N15
17:00
1.FC Tatran Prešov (white)   APN Góral Istebna
3:0
O 19. miesto ( for 19th place )
N16
17:30
SPS 6 ELK B   SDUSSHOR 3 Pinsk II.
3:2
O 17. miesto ( for 17th place )
N17
17:30
KSS Spojnia Zebrzydowice   FC Viru Star Kohtla-Jarve
0:3 k
Štvrťfinále ( Quarter - final )
N18
18:00
FC Dinamo Minsk I. - FAMT Prešov
2:0
N19
18:30
FC Karpaty Lviv I. - SK Kybartu Jaunyste
6:1
N20
19:00
FC Karpaty Lviv II. - 1.FC Tatran Prešov (green)
0:0
4:3 PK
N21
19:30
ACS Tampa Brasov - CS Atletico Arad
1:0
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July) Semifinále ( Semi - final )
N22
10:00
FC Dinamo Minsk I. - FC Karpaty Lviv I.
0:4
N23
10:30
FC Karpaty Lviv II. - ACS Tampa Brasov
1:2
o 3. miesto ( for 3rd place )
N24
12:30
FC Dinamo Minsk I. - FC Karpaty Lviv II.
1:1
(2:3)
finále ( final )
N25
13:30
FC Karpaty Lviv I. - ACS Tampa Brasov
1:0

 

1. miesto (1st place: FC Karpaty Lviv I. (UA)

2. miesto (2nd place) : ACS Tampa Brasov (RO)

3. miesto (3rd place) : FC Karpaty Lviv II. (UA)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) : 

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) : Andriy Stolyarchuk - FC Karpaty Lviv II. (UA)

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) : Yan Martsinkevich - FC Dinamo Minsk I. (BY)

Najlepší hráč ( Best player ) : Bohdan Omelianovskyi - FC Karpaty Lviv I. (UA)

 

 

 

 

 

 

 



COR BrestFC Dinamo Minsk I.APN Góral Istebna FK Slavia Orlová-Lutyně1.FC Tatran Prešov (green)FK Galaktik KošiceDUSSH 1 Kiev
COR Brest0 : 42 : 03 : 10 : 72 : 21 : 0
FC Dinamo Minsk I.4 : 017 : 05 : 02 : 12 : 05 : 0
APN Góral Istebna 0 : 20 : 171 : 50 : 150 : 50 : 11
FK Slavia Orlová-Lutyně1 : 30 : 55 : 10 : 51 : 00 : 3
1.FC Tatran Prešov (green)7 : 01 : 215 : 05 : 00 : 03 : 0
FK Galaktik Košice2 : 20 : 25 : 00 : 10 : 02 : 1
DUSSH 1 Kiev0 : 10 : 511 : 03 : 00 : 31 : 2
SKÓRE
SCORE
8 : 1435 : 11 : 557 : 1731 : 29 : 615 : 11
BODY
POINTS
1018061386
MIESTO
RANK
3176245
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Dinamo Minsk I.660035 : 118
2.1.FC Tatran Prešov (green)641131 : 213
3.COR Brest63128 : 1410
4.FK Galaktik Košice62229 : 68
5.DUSSH 1 Kiev620415 : 116
6.FK Slavia Orlová-Lutyně62047 : 176
7.APN Góral Istebna 60061 : 550

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Karpaty Lviv I.660040 : 318
2.ACS Tampa Brasov641127 : 913
3.FC Dinamo Minsk II.623117 : 109
4.SDUSHOR 3 Pinsk I.62229 : 118
5.SPS 6 Ełk A62229 : 198
6.FC Viru Star Kohtla-Järve61058 : 153
7.1.FC Tatran Prešov (white)60060 : 430

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Karpaty Lviv II.770040 : 221
2.CS Atletico Arad751112 : 316
3.FAMT Prešov741217 : 613
4.SK Kybartu Jaunyste740310 : 1712
5.FC Junior Minsk731310 : 1410
6.KSS Spójnia Zebrzydowice71154 : 144
7.SDUSHOR 3 Pinsk II.70252 : 162
8.SPS 6 Ełk B70253 : 262

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >