AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy Hanušovce nad Topľou
SK Super Nova Sigulda
FK Talsi
FC Viru Star Kohtla-Järve
ASC Sparta Bucharest
FAMT Prešov A
FC Chayka Kiev
1.FC Tatran Prešov (blue)
FC Minsk 1

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
28:30FK Talsi (LV) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
39:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
49:30FC Chayka Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
510:00FC Minsk 1 (BY) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
610:30SK Super Nova Sigulda (LV) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
711:00FC Chayka Kiev (UA) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
811:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
912:00FAMT Prešov A (SK) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1012:30ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1113:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1214:00FK Talsi (LV) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1314:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1415:00FC Minsk 1 (BY) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1515:30FAMT Prešov A (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1616:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1716:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1817:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1917:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2018:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
218:001.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
228:30FAMT Prešov A (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
239:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
249:30ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2510:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2610:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2711:00FC Minsk 1 (BY) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2811:30FK Talsi (LV) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2912:00FAMT Prešov A (SK) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3012:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
317:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
328:30SK Super Nova Sigulda (LV) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
339:00FC Minsk 1 (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3410:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3510:30FK Talsi (LV) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3611:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

FAMT Prešov B
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Bereza
FC Sambir
FK Tukums 2000
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
FC Junior Minsk
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
CSMS Iasi

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00FAMT Prešov B (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
28:30FC Bereza (BY) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
39:00FK Tukums 2000 (LV) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
49:30FC Junior Minsk (BY) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
510:00CSMS Iasi (RO) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
610:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
711:00FC Junior Minsk (BY) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
811:30FC Sambir (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
917:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1018:00FK Tukums 2000 (LV) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
118:00FC Sambir (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
128:30FC Bereza (BY) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
139:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
149:30CSMS Iasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1510:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1610:30FK Tukums 2000 (LV) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1711:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1811:30FAMT Prešov B (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1912:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2012:30FC Junior Minsk (BY) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
2113:30CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2214:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2314:30FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2415:00FK Tukums 2000 (LV) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2515:30FC Sambir (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2616:00FAMT Prešov B (SK) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2716:30CSMS Iasi (RO) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2817:00FC Bereza (BY) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2917:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3018:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
317:30FAMT Prešov B (SK) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
328:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
339:00CSMS Iasi (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
349:30FC Sambir (UA) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3510:30FC Bereza (BY) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3612:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Minsk 2
FC Dinamo Minsk
ŠK Futura Humenné
Borsod Volán SE Miskolc
SK Super Nova Riga
FS Zinedine Uzhgorod
CS FC Electrica 1869 Timisoara
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
CFT Academy Prešov

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
113:00FC Dinamo Minsk (BY) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
213:30FC Minsk 2 (BY) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
314:00SK Super Nova Riga (LV) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
414:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
515:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
615:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
716:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
816:30ŠK Futura Humenné (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
917:00FK Junior Šaca (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1117:30FS Zinedine Uzhgorod (UA) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1017:30CFT Academy Prešov (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1218:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
138:00SK Super Nova Riga (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
148:30FC Minsk 2 (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
159:00FC Dinamo Minsk (BY) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
169:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1710:00FK Junior Šaca (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1810:30CFT Academy Prešov (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1911:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2011:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2112:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2212:30ŠK Futura Humenné (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2413:00FC Dinamo Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2313:00SK Super Nova Riga (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
258:00FC Minsk 2 (BY) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
268:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
279:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
289:30FC Dinamo Minsk (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2910:00ŠK Futura Humenné (SK) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3010:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3111:00SK Super Nova Riga (LV) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3211:30FC Minsk 2 (BY) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3312:00ŠK Futura Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3412:30CFT Academy Prešov (SK) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3613:00SK Super Nova Riga (LV) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3513:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3718:00FK Junior Šaca (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3818:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
398:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
408:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
419:30ŠK Futura Humenné (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4210:00CFT Academy Prešov (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4311:00FK Junior Šaca (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4412:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4513:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

TJ Jiskra Rýmařov
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.
SK Super Nova Riga
FC Zimbru Chisinau (green)
ACS Poli Timisoara
1.FC Tatran Prešov (green)
CFT Academy Slovakia
FC Chayka Kiev
FC Dinamo Minsk

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
28:30SK Super Nova Riga (LV) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
39:30ACS Poli Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
410:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
511:00FC Dinamo Minsk (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
612:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
714:00CFT Academy Slovakia (SK) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
815:30FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
917:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00ACS Poli Timisoara (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
118:30FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
129:00SK Super Nova Riga (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
139:30FC Chayka Kiev (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1410:30FC Dinamo Minsk (BY) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1511:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1612:00ACS Poli Timisoara (RO) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1713:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1814:00TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1910:00MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2010:30CFT Academy Slovakia (SK) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2111:00FC Chayka Kiev (UA) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2211:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2313:30CFT Academy Slovakia (SK) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2414:00ACS Poli Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2514:30FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2715:30FC Dinamo Minsk (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2615:30TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
298:30SK Super Nova Riga (LV) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
309:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
319:30TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3210:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3311:00FC Dinamo Minsk (BY) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3412:00FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3512:30SK Super Nova Riga (LV) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3613:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II.
SK Super Nova Saulkrasti
Szanda Focisuli SE Szolnok
ASC Sparta Bucharest
FK Galaktik Košice
MFK Revúca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Junior Minsk

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
29:00SK Super Nova Saulkrasti (LV) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
310:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
410:30MFK Revúca (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
511:30FC Junior Minsk (BY) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
613:00MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
714:30MFK Revúca (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
816:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
917:30FK Galaktik Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00ASC Sparta Bucharest (RO) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
118:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
129:00SK Super Nova Saulkrasti (LV) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
139:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1410:30FC Junior Minsk (BY) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1511:30FK Galaktik Košice (SK) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1612:00ASC Sparta Bucharest (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1713:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1814:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
198:00MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
208:30MFK Revúca (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
219:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
229:30FK Galaktik Košice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2310:30MFK Revúca (SK) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2412:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2512:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2613:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2713:30FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
298:30SK Super Nova Saulkrasti (LV) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
309:00FK Galaktik Košice (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3110:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3210:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3311:00FC Junior Minsk (BY) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3411:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3513:00SK Super Nova Saulkrasti (LV) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3613:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FC Zimbru Chisinau (yellow)
SK Super Nova Sigulda / FC Irbis
COR Brest
UKS Polonia Słubice
Suzirya Svalyava
CSMS Iasi
FK SAFI Prešov
FAMT Prešov
FK Junior Košice

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00FC Minsk (BY) - FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
29:00SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
39:30UKS Polonia Słubice (PL) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
410:30CSMS Iasi (RO) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
511:00FAMT Prešov (SK) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
611:30COR Brest (BY) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
812:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
712:00Suzirya Svalyava (UA) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
913:30FK SAFI Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1015:00FK Junior Košice (SK) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1116:30Suzirya Svalyava (UA) - FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1310:00UKS Polonia Słubice (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1210:00CSMS Iasi (RO) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1511:00FC Minsk (BY) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1411:00SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1612:30COR Brest (BY) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1712:30FK SAFI Prešov (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1913:30CSMS Iasi (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1813:30FK Junior Košice (SK) - FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2014:30FAMT Prešov (SK) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:00Suzirya Svalyava (UA) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2215:30FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2316:00UKS Polonia Słubice (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
248:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
208:00FK SAFI Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
258:30SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
269:00COR Brest (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
279:30FAMT Prešov (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2810:00FC Minsk (BY) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2911:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3011:30CSMS Iasi (RO) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3112:00UKS Polonia Słubice (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3212:30SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3313:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3414:00FK Junior Košice (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3514:30Suzirya Svalyava (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
368:00UKS Polonia Słubice (PL) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
378:30FK SAFI Prešov (SK) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
389:00COR Brest (BY) - FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
399:30Suzirya Svalyava (UA) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4010:00FAMT Prešov (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4111:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4211:30FK Junior Košice (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4312:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4412:30CSMS Iasi (RO) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4513:00FAMT Prešov (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

DUSSH 1 Kiev
ACS Juniorul Brasov
FC Viru Star Kohtla-Järve
SJFSSOR Uzhgorod A
LPS Arad
Matejka Kinder Team
CFT Academy Slovakia
1.FC Tatran (green)
FC Dinamo Minsk I.

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00DUSSH 1 Kiev (UA) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
29:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
311:00LPS Arad (RO) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
412:30CFT Academy Slovakia (SK) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
513:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
614:00ACS Juniorul Brasov (RO) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
815:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
715:30CFT Academy Slovakia (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
917:00Matejka Kinder Team (SK) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00LPS Arad (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
118:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
129:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1310:001.FC Tatran (green) (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1510:30Matejka Kinder Team (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1410:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1611:30LPS Arad (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1713:001.FC Tatran (green) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1813:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1914:00ACS Juniorul Brasov (RO) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2015:00CFT Academy Slovakia (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2115:301.FC Tatran (green) (SK) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2216:00Matejka Kinder Team (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2316:00CFT Academy Slovakia (SK) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2416:30LPS Arad (RO) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2517:00SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2617:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2718:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:001.FC Tatran (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
299:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
309:30Matejka Kinder Team (SK) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3111:00DUSSH 1 Kiev (UA) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3211:00ACS Juniorul Brasov (RO) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3311:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3512:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3412:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3613:00ACS Juniorul Brasov (RO) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

DUSSH Zhydachiv
CS Atletico Arad
Kiviõli FC Irbis
SJFSSOR Uzhgorod B
FK Poprad
ŠK Futura Humenné
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Dinamo Minsk II.

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:30DUSSH Zhydachiv (UA) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
210:00Kiviõli FC Irbis (EE) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
311:30FK Poprad (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
413:30FK Junior Šaca (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
514:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
614:30CS Atletico Arad (RO) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
816:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
716:00FK Junior Šaca (SK) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
917:30ŠK Futura Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1013:30FK Poprad (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1114:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1214:30Kiviõli FC Irbis (EE) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1315:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1415:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1516:30ŠK Futura Humenné (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1617:00FK Poprad (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1817:30DUSSH Zhydachiv (UA) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1717:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1914:30CS Atletico Arad (RO) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2015:00FK Junior Šaca (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2216:00ŠK Futura Humenné (SK) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2416:30FK Poprad (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2316:30FK Junior Šaca (SK) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2517:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2617:30DUSSH Zhydachiv (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2718:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2910:00Kiviõli FC Irbis (EE) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3010:00ŠK Futura Humenné (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3111:30DUSSH Zhydachiv (UA) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3211:30CS Atletico Arad (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3312:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3513:00Kiviõli FC Irbis (EE) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3413:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3613:30CS Atletico Arad (RO) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) C

FC Junior Minsk
ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)
FC Minsk
MFK Zemplín Michalovce
Sport School Viesite
FC Chayka Kiev
UKS Polonia Słubice
FAMT Prešov
CS FC Electrica 1869 Timisoara
NK Medvode

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
19:00FC Junior Minsk (BY) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
210:30FC Minsk (BY) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
312:00Sport School Viesite (LV) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
412:30UKS Polonia Słubice (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
513:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
613:30MFK Zemplín Michalovce (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
714:30FC Chayka Kiev (UA) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
815:00ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
915:00FAMT Prešov (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1116:30FC Chayka Kiev (UA) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1016:30NK Medvode (SI) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
128:00UKS Polonia Słubice (PL) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
138:30Sport School Viesite (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
149:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
159:30FC Junior Minsk (BY) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1611:00MFK Zemplín Michalovce (SK) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1711:30FAMT Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1812:00NK Medvode (SI) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1912:30UKS Polonia Słubice (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2014:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2115:00FC Chayka Kiev (UA) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2215:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2316:00Sport School Viesite (LV) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
2413:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2513:30FC Minsk (BY) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2614:00MFK Zemplín Michalovce (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2714:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2815:00FC Junior Minsk (BY) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2915:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3016:00UKS Polonia Słubice (PL) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3116:30Sport School Viesite (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3317:00ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3217:00FC Minsk (BY) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3417:30NK Medvode (SI) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3518:00FC Chayka Kiev (UA) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
369:00Sport School Viesite (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3810:30MFK Zemplín Michalovce (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3710:30FAMT Prešov (SK) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3912:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4012:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4112:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4313:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4213:30NK Medvode (SI) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4414:00UKS Polonia Słubice (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4514:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U11 Skupina ( Group ) A

COR Brest
FC Dinamo Minsk I.
APN Góral Istebna
FK Slavia Orlová-Lutyně
1.FC Tatran Prešov (green)
FK Galaktik Košice
DUSSH 1 Kiev

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00COR Brest (BY) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
29:30APN Góral Istebna (PL) - FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
311:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
412:30DUSSH 1 Kiev (UA) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
514:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - APN Góral Istebna (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
615:30FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
717:00FK Galaktik Košice (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
815:00COR Brest (BY) - APN Góral Istebna (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
915:30FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1016:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1116:30APN Góral Istebna (PL) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1217:00COR Brest (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1317:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1418:00FK Galaktik Košice (SK) - FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:00FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
168:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
179:00DUSSH 1 Kiev (UA) - APN Góral Istebna (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1812:00FK Galaktik Košice (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1913:00APN Góral Istebna (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2013:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2114:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II.
SDUSHOR 3 Pinsk I.
SPS 6 Ełk A
FC Viru Star Kohtla-Järve
ACS Tampa Brasov
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Karpaty Lviv I.

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
210:00SPS 6 Ełk A (PL) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
311:30ACS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
413:00FC Karpaty Lviv I. (UA) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
514:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - SPS 6 Ełk A (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
616:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
717:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Karpaty Lviv I. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
813:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - SPS 6 Ełk A (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
913:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1014:00ACS Tampa Brasov (RO) - FC Karpaty Lviv I. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1114:30SPS 6 Ełk A (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1216:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1316:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FC Karpaty Lviv I. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1417:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1510:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1610:30ACS Tampa Brasov (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1710:30FC Karpaty Lviv I. (UA) - SPS 6 Ełk A (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1914:30SPS 6 Ełk A (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2115:00SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2015:00FC Karpaty Lviv I. (UA) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

CS Atletico Arad
FAMT Prešov
SDUSHOR 3 Pinsk II.
FC Karpaty Lviv II.
SK Kybartu Jaunyste
FC Junior Minsk
KSS Spójnia Zebrzydowice
SPS 6 Ełk B

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
19:00CS Atletico Arad (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
210:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - FC Karpaty Lviv II. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
312:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
413:30KSS Spójnia Zebrzydowice (PL) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
515:00FC Karpaty Lviv II. (UA) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
616:30FC Junior Minsk (BY) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
717:00SPS 6 Ełk B (PL) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
817:30FAMT Prešov (SK) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
914:00SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1014:30CS Atletico Arad (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1115:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1215:30FC Karpaty Lviv II. (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1316:30SPS 6 Ełk B (PL) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1417:00KSS Spójnia Zebrzydowice (PL) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1517:30FAMT Prešov (SK) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1618:00FC Junior Minsk (BY) - FC Karpaty Lviv II. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
178:00CS Atletico Arad (RO) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
188:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
199:00FC Karpaty Lviv II. (UA) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
209:30FC Junior Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2111:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2211:30FC Karpaty Lviv II. (UA) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2312:00FAMT Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2412:30FC Junior Minsk (BY) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2516:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - FC Karpaty Lviv II. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2616:30CS Atletico Arad (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2717:00KSS Spójnia Zebrzydowice (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2817:30SPS 6 Ełk B (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

SJFSSOR Uzhgorod
ACS Tampa Brasov
SDUSHOR 3 Pinsk
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Arsenal Kiev A
FK Močenok
TJ Jiskra Rýmařov
FK SAFI Prešov

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
39:201.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
410:00FK SAFI Prešov (SK) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
614:00ACS Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
714:40FK SAFI Prešov (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
815:20SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
916:00FC Arsenal Kiev A (UA) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1010:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1112:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1312:40FK Močenok (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1413:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1616:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1516:00FC Arsenal Kiev A (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1816:40SJFSSOR Uzhgorod (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
208:00FK SAFI Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
228:40FC Arsenal Kiev A (UA) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
218:40FK Močenok (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2310:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2512:40SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - FC Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2412:40FK SAFI Prešov (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2713:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
287:40FK Močenok (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
309:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
319:40FC Arsenal Kiev A (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3211:00ACS Tampa Brasov (RO) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3312:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3413:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3513:40ACS Tampa Brasov (RO) - FC Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U12 Skupina ( Group ) B

Suzirya Svalyava
CS FC Electrica 1869 Timisoara
Sport School Viesite
LPS Arad (yellow)
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Arsenal Kiev B
Kiviõli FC Irbis
KMF Lola Batajnica

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
110:40Suzirya Svalyava (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
211:20Sport School Viesite (LV) - LPS Arad (yellow) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
312:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
513:20Kiviõli FC Irbis (EE) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
614:40CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
715:20KMF Lola Batajnica (SRB) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
816:00LPS Arad (yellow) (RO) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
118:00LPS Arad (yellow) (RO) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
108:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
128:40Sport School Viesite (LV) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1410:40Kiviõli FC Irbis (EE) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1512:40FC Arsenal Kiev B (UA) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1613:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - LPS Arad (yellow) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1814:00Suzirya Svalyava (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
199:20CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
209:20KMF Lola Batajnica (SRB) - LPS Arad (yellow) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2210:00FC Arsenal Kiev B (UA) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2412:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2514:00LPS Arad (yellow) (RO) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2314:00KMF Lola Batajnica (SRB) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2614:40Suzirya Svalyava (UA) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
298:20Sport School Viesite (LV) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
309:00FC Arsenal Kiev B (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
319:40Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3312:20Kiviõli FC Irbis (EE) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3413:00LPS Arad (yellow) (RO) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3513:40Sport School Viesite (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3614:20CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

U12 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FAMT Prešov
Szanda Focisuli SE Szolnok
SPS 6 Ełk
ŠK Futura Humenné
FC Chayka Kiev
LPS Arad (white)
NK Medvode

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
28:40Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
39:20ŠK Futura Humenné (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
410:00LPS Arad (white) (RO) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
511:20SPS 6 Ełk (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
612:00FC Chayka Kiev (UA) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
712:40NK Medvode (SI) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
813:20FAMT Prešov (SK) - LPS Arad (white) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
109:20FC Minsk (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
99:20Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1210:00SPS 6 Ełk (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1110:00ŠK Futura Humenné (SK) - LPS Arad (white) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1414:40LPS Arad (white) (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1314:40NK Medvode (SI) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1515:20FAMT Prešov (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1615:20FC Chayka Kiev (UA) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1711:20FC Minsk (BY) - LPS Arad (white) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1811:20Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1912:00SPS 6 Ełk (PL) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2012:00FC Chayka Kiev (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2215:20SPS 6 Ełk (PL) - LPS Arad (white) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2115:20ŠK Futura Humenné (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2316:00FAMT Prešov (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2416:00FC Chayka Kiev (UA) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
2610:20FC Minsk (BY) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2510:20ŠK Futura Humenné (SK) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2711:40LPS Arad (white) (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2811:40NK Medvode (SI) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U13 Skupina ( Group ) A

SPS 6 Ełk
ACP 3 Kids Sport Bucharest
FA Benecol Košice
1.FC Tatran Prešov (green)
Výber ObFZ Prešov
DUSSH 1 Kiev
FC Smena Kiev

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00SPS 6 Ełk (PL) - ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
29:00FA Benecol Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
310:00Výber ObFZ Prešov (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
411:00FC Smena Kiev (UA) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
512:00ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
613:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
714:00DUSSH 1 Kiev (UA) - FC Smena Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
88:00SPS 6 Ełk (PL) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
99:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1010:00Výber ObFZ Prešov (SK) - FC Smena Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1111:00FA Benecol Košice (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1216:00SPS 6 Ełk (PL) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1317:00ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO) - FC Smena Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1418:00DUSSH 1 Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
169:00Výber ObFZ Prešov (SK) - ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1710:00FC Smena Kiev (UA) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1811:00DUSSH 1 Kiev (UA) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1912:00FA Benecol Košice (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2013:00FC Smena Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2114:00ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

Grund 1986 FC Budapest
FS Uzhgorod
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój
FC Obolon Kiev
LKS Jedność Jejkowice
FAMT Prešov
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - FS Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
29:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL) - FC Obolon Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
310:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
515:00FC Obolon Kiev (UA) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
616:00FAMT Prešov (SK) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
818:00FS Uzhgorod (UA) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
109:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1110:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1211:00FC Obolon Kiev (UA) - FS Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1413:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1514:00FS Uzhgorod (UA) - LKS Jedność Jejkowice (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1615:00FAMT Prešov (SK) - FC Obolon Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
178:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
189:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL) - LKS Jedność Jejkowice (PL)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2011:00FAMT Prešov (SK) - FS Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2115:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2216:00FC Obolon Kiev (UA) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2317:00FS Uzhgorod (UA) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
258:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - FC Obolon Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
269:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
279:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

U14 Skupina ( Group ) A

DUSSH 5 Baranovichi
KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev
FC Minsk
1.FC Tatran Prešov
SK Stolin
FC Juventus Bucharest
AS Progresul Calarasi
CSS Reghin
CS Forex Brasov
CS Sporting Juniorul Vaslui
FK Spišská Nová Ves

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
29:00FC Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
310:00SK Stolin (BY) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
411:00AS Progresul Calarasi (RO) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
512:00CS Forex Brasov (RO) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
613:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
714:001.FC Tatran Prešov (SK) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
815:00FC Juventus Bucharest (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
916:00CSS Reghin (RO) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1017:00FK Spišská Nová Ves (SK) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1118:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
128:00FC Juventus Bucharest (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
139:00AS Progresul Calarasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1410:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1511:00FC Minsk (BY) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1612:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1713:001.FC Tatran Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1814:00CSS Reghin (RO) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1915:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2016:00AS Progresul Calarasi (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2117:00CS Forex Brasov (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2218:00SK Stolin (BY) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
238:00FC Juventus Bucharest (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
249:00FC Minsk (BY) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2510:00SK Stolin (BY) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2611:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2712:00FK Spišská Nová Ves (SK) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2813:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2914:00CS Forex Brasov (RO) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3015:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3116:00FK Spišská Nová Ves (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3217:00AS Progresul Calarasi (RO) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3318:001.FC Tatran Prešov (SK) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
558:001.FC Tatran Prešov (SK) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
348:00CSS Reghin (RO) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
359:00FC Minsk (BY) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3610:00FK Spišská Nová Ves (SK) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3711:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3812:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3913:00FC Juventus Bucharest (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4014:00SK Stolin (BY) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4115:00CSS Reghin (RO) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4216:001.FC Tatran Prešov (SK) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4317:00CS Forex Brasov (RO) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4418:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

čas ( time )
Pondelok 6. Júl (Monday 6. July)
458:00CSS Reghin (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
478:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
468:00FK Spišská Nová Ves (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
489:00AS Progresul Calarasi (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4910:00CS Forex Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
5011:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
5112:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
5312:00FC Minsk (BY) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
5212:00SK Stolin (BY) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
5414:00FC Juventus Bucharest (RO) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
SK Kybartu Jaunyste
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Juventus Bucharest
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FK SAFI Prešov
KAC Jednota Košice

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
18:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) Ľubotice
29:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) Ľubotice
310:00FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
411:00KAC Jednota Košice (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) Ľubotice
514:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
615:00FC Juventus Bucharest (RO) - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
716:00FK SAFI Prešov (SK) - KAC Jednota Košice (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
812:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
913:00FC Juventus Bucharest (RO) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1014:00FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - KAC Jednota Košice (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1115:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1217:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1317:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - KAC Jednota Košice (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1418:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:00FC Juventus Bucharest (RO) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) Ľubotice
169:00FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1710:00KAC Jednota Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1811:00FK SAFI Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) Ľubotice
2312:40FK SAFI Prešov (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1915:00KAC Jednota Košice (SK) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2016:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2118:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

U15 Skupina ( Group ) B

LPS Galati
NK Medvode
FK Demjata
1.FC Tatran Prešov (white)
MFK Revúca
ŠK Futura Humenné
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
112:00LPS Galati (RO) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) Ľubotice
213:00FK Demjata (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
314:00MFK Revúca (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
415:00TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) Ľubotice
517:00NK Medvode (SI) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
617:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
718:00ŠK Futura Humenné (SK) - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
88:00LPS Galati (RO) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
99:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1010:00MFK Revúca (SK) - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1111:00FK Demjata (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1214:00LPS Galati (RO) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1315:00NK Medvode (SI) - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1416:00ŠK Futura Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1512:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1612:00MFK Revúca (SK) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1713:00TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1815:00ŠK Futura Humenné (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1916:00TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
2017:00FK Demjata (SK) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2118:00NK Medvode (SI) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice

A15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov
1.FC Tatran Prešov (out of tournament)
ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament)
FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK ŠTICH Humenné

čas ( time )
Štvrtok 2. Júl (Thursday 2. July)
112:001.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
212:30ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
314:001.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
414:301.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
515:30FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
69:30ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
710:001.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
811:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
912:00FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1012:30ŠK ŠTICH Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
119:301.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1210:00ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1311:001.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1411:301.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1512:30FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
1714:301.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1614:30ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1816:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1917:00FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2017:30ŠK ŠTICH Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >