AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy Hanušovce nad Topľou
SK Super Nova Sigulda
FK Talsi
FC Viru Star Kohtla-Järve
ASC Sparta Bucharest
FAMT Prešov A
FC Chayka Kiev
1.FC Tatran Prešov (blue)
FC Minsk 1

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1113:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1214:00FK Talsi (LV) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1314:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1415:00FC Minsk 1 (BY) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1515:30FAMT Prešov A (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1616:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1716:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1817:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1917:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2018:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

FAMT Prešov B
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Bereza
FC Sambir
FK Tukums 2000
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
FC Junior Minsk
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
CSMS Iasi

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
118:00FC Sambir (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
128:30FC Bereza (BY) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
139:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
149:30CSMS Iasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1510:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1610:30FK Tukums 2000 (LV) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1711:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1811:30FAMT Prešov B (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1912:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2012:30FC Junior Minsk (BY) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Minsk 2
FC Dinamo Minsk
ŠK Futura Humenné
Borsod Volán SE Miskolc
SK Super Nova Riga
FS Zinedine Uzhgorod
CS FC Electrica 1869 Timisoara
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
CFT Academy Prešov

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
138:00SK Super Nova Riga (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
148:30FC Minsk 2 (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
159:00FC Dinamo Minsk (BY) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
169:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1710:00FK Junior Šaca (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1810:30CFT Academy Prešov (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
1911:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2011:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2112:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2212:30ŠK Futura Humenné (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2413:00FC Dinamo Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

TJ Jiskra Rýmařov
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.
SK Super Nova Riga
FC Zimbru Chisinau (green)
ACS Poli Timisoara
1.FC Tatran Prešov (green)
CFT Academy Slovakia
FC Chayka Kiev
FC Dinamo Minsk

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00ACS Poli Timisoara (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
118:30FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
129:00SK Super Nova Riga (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
139:30FC Chayka Kiev (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1410:30FC Dinamo Minsk (BY) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1511:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1612:00ACS Poli Timisoara (RO) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1713:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1814:00TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II.
SK Super Nova Saulkrasti
Szanda Focisuli SE Szolnok
ASC Sparta Bucharest
FK Galaktik Košice
MFK Revúca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Junior Minsk

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00ASC Sparta Bucharest (RO) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
118:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
129:00SK Super Nova Saulkrasti (LV) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
139:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1410:30FC Junior Minsk (BY) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1511:30FK Galaktik Košice (SK) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1612:00ASC Sparta Bucharest (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1713:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1814:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FC Zimbru Chisinau (yellow)
SK Super Nova Sigulda / FC Irbis
COR Brest
UKS Polonia Słubice
Suzirya Svalyava
CSMS Iasi
FK SAFI Prešov
FAMT Prešov
FK Junior Košice

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1310:00UKS Polonia Słubice (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1511:00FC Minsk (BY) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1712:30FK SAFI Prešov (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1913:30CSMS Iasi (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2014:30FAMT Prešov (SK) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:00Suzirya Svalyava (UA) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2215:30FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2316:00UKS Polonia Słubice (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

DUSSH 1 Kiev
ACS Juniorul Brasov
FC Viru Star Kohtla-Järve
SJFSSOR Uzhgorod A
LPS Arad
Matejka Kinder Team
CFT Academy Slovakia
1.FC Tatran (green)
FC Dinamo Minsk I.

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
108:00LPS Arad (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
118:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
129:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1310:001.FC Tatran (green) (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1510:30Matejka Kinder Team (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1611:30LPS Arad (RO) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1713:001.FC Tatran (green) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1813:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

DUSSH Zhydachiv
CS Atletico Arad
Kiviõli FC Irbis
SJFSSOR Uzhgorod B
FK Poprad
ŠK Futura Humenné
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Dinamo Minsk II.

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1013:30FK Poprad (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1114:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1214:30Kiviõli FC Irbis (EE) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1315:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1415:30FC Dinamo Minsk II. (BY) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1516:30ŠK Futura Humenné (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1617:00FK Poprad (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1817:30DUSSH Zhydachiv (UA) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U10 Skupina ( Group ) C

FC Junior Minsk
ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)
FC Minsk
MFK Zemplín Michalovce
Sport School Viesite
FC Chayka Kiev
UKS Polonia Słubice
FAMT Prešov
CS FC Electrica 1869 Timisoara
NK Medvode

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
128:00UKS Polonia Słubice (PL) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
138:30Sport School Viesite (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
149:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
159:30FC Junior Minsk (BY) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1611:00MFK Zemplín Michalovce (SK) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1711:30FAMT Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1812:00NK Medvode (SI) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1912:30UKS Polonia Słubice (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2014:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2115:00FC Chayka Kiev (UA) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2215:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2316:00Sport School Viesite (LV) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U11 Skupina ( Group ) A

COR Brest
FC Dinamo Minsk I.
APN Góral Istebna
FK Slavia Orlová-Lutyně
1.FC Tatran Prešov (green)
FK Galaktik Košice
DUSSH 1 Kiev

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
815:00COR Brest (BY) - APN Góral Istebna (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
915:30FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1016:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1116:30APN Góral Istebna (PL) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1217:00COR Brest (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1317:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1418:00FK Galaktik Košice (SK) - FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II.
SDUSHOR 3 Pinsk I.
SPS 6 Ełk A
FC Viru Star Kohtla-Järve
ACS Tampa Brasov
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Karpaty Lviv I.

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
813:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - SPS 6 Ełk A (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
913:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1014:00ACS Tampa Brasov (RO) - FC Karpaty Lviv I. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1114:30SPS 6 Ełk A (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1216:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1316:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FC Karpaty Lviv I. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1417:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) C

CS Atletico Arad
FAMT Prešov
SDUSHOR 3 Pinsk II.
FC Karpaty Lviv II.
SK Kybartu Jaunyste
FC Junior Minsk
KSS Spójnia Zebrzydowice
SPS 6 Ełk B

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
914:00SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
1014:30CS Atletico Arad (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1115:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1215:30FC Karpaty Lviv II. (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1316:30SPS 6 Ełk B (PL) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1417:00KSS Spójnia Zebrzydowice (PL) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
1517:30FAMT Prešov (SK) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1618:00FC Junior Minsk (BY) - FC Karpaty Lviv II. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U12 Skupina ( Group ) A

SJFSSOR Uzhgorod
ACS Tampa Brasov
SDUSHOR 3 Pinsk
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Arsenal Kiev A
FK Močenok
TJ Jiskra Rýmařov
FK SAFI Prešov

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
1010:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1112:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1312:40FK Močenok (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1413:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1516:00FC Arsenal Kiev A (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1816:40SJFSSOR Uzhgorod (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

U12 Skupina ( Group ) B

Suzirya Svalyava
CS FC Electrica 1869 Timisoara
Sport School Viesite
LPS Arad (yellow)
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Arsenal Kiev B
Kiviõli FC Irbis
KMF Lola Batajnica

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
118:00LPS Arad (yellow) (RO) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
128:40Sport School Viesite (LV) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1410:40Kiviõli FC Irbis (EE) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
1512:40FC Arsenal Kiev B (UA) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1613:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - LPS Arad (yellow) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1814:00Suzirya Svalyava (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U12 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FAMT Prešov
Szanda Focisuli SE Szolnok
SPS 6 Ełk
ŠK Futura Humenné
FC Chayka Kiev
LPS Arad (white)
NK Medvode

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
109:20FC Minsk (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1210:00SPS 6 Ełk (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1414:40LPS Arad (white) (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1615:20FC Chayka Kiev (UA) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U13 Skupina ( Group ) A

SPS 6 Ełk
ACP 3 Kids Sport Bucharest
FA Benecol Košice
1.FC Tatran Prešov (green)
Výber ObFZ Prešov
DUSSH 1 Kiev
FC Smena Kiev

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
88:00SPS 6 Ełk (PL) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
99:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1010:00Výber ObFZ Prešov (SK) - FC Smena Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1111:00FA Benecol Košice (SK) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1216:00SPS 6 Ełk (PL) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1317:00ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO) - FC Smena Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1418:00DUSSH 1 Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

Grund 1986 FC Budapest
FS Uzhgorod
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój
FC Obolon Kiev
LKS Jedność Jejkowice
FAMT Prešov
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
109:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1110:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1211:00FC Obolon Kiev (UA) - FS Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1413:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1514:00FS Uzhgorod (UA) - LKS Jedność Jejkowice (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1615:00FAMT Prešov (SK) - FC Obolon Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

DUSSH 5 Baranovichi
KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev
FC Minsk
1.FC Tatran Prešov
SK Stolin
FC Juventus Bucharest
AS Progresul Calarasi
CSS Reghin
CS Forex Brasov
CS Sporting Juniorul Vaslui
FK Spišská Nová Ves

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
128:00FC Juventus Bucharest (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
139:00AS Progresul Calarasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1410:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1511:00FC Minsk (BY) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1612:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1713:001.FC Tatran Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1814:00CSS Reghin (RO) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
1915:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2016:00AS Progresul Calarasi (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2117:00CS Forex Brasov (RO) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2218:00SK Stolin (BY) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
SK Kybartu Jaunyste
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Juventus Bucharest
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FK SAFI Prešov
KAC Jednota Košice

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
812:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
913:00FC Juventus Bucharest (RO) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1014:00FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - KAC Jednota Košice (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1115:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1317:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - KAC Jednota Košice (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1418:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

U15 Skupina ( Group ) B

LPS Galati
NK Medvode
FK Demjata
1.FC Tatran Prešov (white)
MFK Revúca
ŠK Futura Humenné
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
88:00LPS Galati (RO) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
99:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1010:00MFK Revúca (SK) - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1111:00FK Demjata (SK) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1214:00LPS Galati (RO) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1315:00NK Medvode (SI) - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1416:00ŠK Futura Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

A15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov
1.FC Tatran Prešov (out of tournament)
ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament)
FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK ŠTICH Humenné

čas ( time )
Piatok 3. Júl (Friday 3. July)
69:30ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
710:001.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
811:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
912:00FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1012:30ŠK ŠTICH Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >