AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy Hanušovce nad Topľou
SK Super Nova Sigulda
FK Talsi
FC Viru Star Kohtla-Järve
ASC Sparta Bucharest
FAMT Prešov A
FC Chayka Kiev
1.FC Tatran Prešov (blue)
FC Minsk 1

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
218:001.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
228:30FAMT Prešov A (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
239:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova Sigulda (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
249:30ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2510:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2610:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - FK Talsi (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2711:00FC Minsk 1 (BY) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2811:30FK Talsi (LV) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
2912:00FAMT Prešov A (SK) - FC Minsk 1 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3012:301.FC Tatran Prešov (blue) (SK) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

FAMT Prešov B
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Bereza
FC Sambir
FK Tukums 2000
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
FC Junior Minsk
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
CSMS Iasi

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
2113:30CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2214:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2314:30FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2415:00FK Tukums 2000 (LV) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2515:30FC Sambir (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2616:00FAMT Prešov B (SK) - FC Bereza (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2716:30CSMS Iasi (RO) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2817:00FC Bereza (BY) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2917:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3018:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FC Sambir (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Minsk 2
FC Dinamo Minsk
ŠK Futura Humenné
Borsod Volán SE Miskolc
SK Super Nova Riga
FS Zinedine Uzhgorod
CS FC Electrica 1869 Timisoara
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
CFT Academy Prešov

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
258:00FC Minsk 2 (BY) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
268:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
279:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
289:30FC Dinamo Minsk (BY) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2910:00ŠK Futura Humenné (SK) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3010:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3111:00SK Super Nova Riga (LV) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3211:30FC Minsk 2 (BY) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3312:00ŠK Futura Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3412:30CFT Academy Prešov (SK) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3613:00SK Super Nova Riga (LV) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3718:00FK Junior Šaca (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3818:30Borsod Volán SE Miskolc (HU) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F

U9 Skupina ( Group ) A

TJ Jiskra Rýmařov
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.
SK Super Nova Riga
FC Zimbru Chisinau (green)
ACS Poli Timisoara
1.FC Tatran Prešov (green)
CFT Academy Slovakia
FC Chayka Kiev
FC Dinamo Minsk

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1910:00MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2010:30CFT Academy Slovakia (SK) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2111:00FC Chayka Kiev (UA) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2211:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2313:30CFT Academy Slovakia (SK) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2414:00ACS Poli Timisoara (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2514:30FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2715:30FC Dinamo Minsk (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II.
SK Super Nova Saulkrasti
Szanda Focisuli SE Szolnok
ASC Sparta Bucharest
FK Galaktik Košice
MFK Revúca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Junior Minsk

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
198:00MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
208:30MFK Revúca (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
219:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
229:30FK Galaktik Košice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2310:30MFK Revúca (SK) - MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2412:00ASC Sparta Bucharest (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2512:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2613:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SK Super Nova Saulkrasti (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2713:30FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FC Zimbru Chisinau (yellow)
SK Super Nova Sigulda / FC Irbis
COR Brest
UKS Polonia Słubice
Suzirya Svalyava
CSMS Iasi
FK SAFI Prešov
FAMT Prešov
FK Junior Košice

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
208:00FK SAFI Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
258:30SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
269:00COR Brest (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
279:30FAMT Prešov (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2810:00FC Minsk (BY) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2911:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3011:30CSMS Iasi (RO) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3112:00UKS Polonia Słubice (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3212:30SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3313:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3414:00FK Junior Košice (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3514:30Suzirya Svalyava (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U10 Skupina ( Group ) A

DUSSH 1 Kiev
ACS Juniorul Brasov
FC Viru Star Kohtla-Järve
SJFSSOR Uzhgorod A
LPS Arad
Matejka Kinder Team
CFT Academy Slovakia
1.FC Tatran (green)
FC Dinamo Minsk I.

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1914:00ACS Juniorul Brasov (RO) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2015:00CFT Academy Slovakia (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2115:301.FC Tatran (green) (SK) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2316:00CFT Academy Slovakia (SK) - ACS Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2416:30LPS Arad (RO) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2517:00SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD
2617:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FC Viru Star Kohtla-Järve (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2718:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT ArealD

U10 Skupina ( Group ) B

DUSSH Zhydachiv
CS Atletico Arad
Kiviõli FC Irbis
SJFSSOR Uzhgorod B
FK Poprad
ŠK Futura Humenné
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Dinamo Minsk II.

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1914:30CS Atletico Arad (RO) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2015:00FK Junior Šaca (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2216:00ŠK Futura Humenné (SK) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2416:30FK Poprad (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2517:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2617:30DUSSH Zhydachiv (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2718:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U10 Skupina ( Group ) C

FC Junior Minsk
ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)
FC Minsk
MFK Zemplín Michalovce
Sport School Viesite
FC Chayka Kiev
UKS Polonia Słubice
FAMT Prešov
CS FC Electrica 1869 Timisoara
NK Medvode

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
2413:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2513:30FC Minsk (BY) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2614:00MFK Zemplín Michalovce (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2714:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2815:00FC Junior Minsk (BY) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2915:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3016:00UKS Polonia Słubice (PL) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3116:30Sport School Viesite (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3317:00ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3417:30NK Medvode (SI) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3518:00FC Chayka Kiev (UA) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

COR Brest
FC Dinamo Minsk I.
APN Góral Istebna
FK Slavia Orlová-Lutyně
1.FC Tatran Prešov (green)
FK Galaktik Košice
DUSSH 1 Kiev

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:00FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
168:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
179:00DUSSH 1 Kiev (UA) - APN Góral Istebna (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1812:00FK Galaktik Košice (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1913:00APN Góral Istebna (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2013:30DUSSH 1 Kiev (UA) - FK Slavia Orlová-Lutyně (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2114:00FC Dinamo Minsk I. (BY) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II.
SDUSHOR 3 Pinsk I.
SPS 6 Ełk A
FC Viru Star Kohtla-Järve
ACS Tampa Brasov
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Karpaty Lviv I.

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1510:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1710:30FC Karpaty Lviv I. (UA) - SPS 6 Ełk A (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1813:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1914:30SPS 6 Ełk A (PL) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2115:00SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) C

CS Atletico Arad
FAMT Prešov
SDUSHOR 3 Pinsk II.
FC Karpaty Lviv II.
SK Kybartu Jaunyste
FC Junior Minsk
KSS Spójnia Zebrzydowice
SPS 6 Ełk B

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
178:00CS Atletico Arad (RO) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
188:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
199:00FC Karpaty Lviv II. (UA) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
209:30FC Junior Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2111:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - CS Atletico Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2211:30FC Karpaty Lviv II. (UA) - KSS Spójnia Zebrzydowice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2312:00FAMT Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2412:30FC Junior Minsk (BY) - SPS 6 Ełk B (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2516:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - FC Karpaty Lviv II. (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2616:30CS Atletico Arad (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
2717:00KSS Spójnia Zebrzydowice (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2817:30SPS 6 Ełk B (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

SJFSSOR Uzhgorod
ACS Tampa Brasov
SDUSHOR 3 Pinsk
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Arsenal Kiev A
FK Močenok
TJ Jiskra Rýmařov
FK SAFI Prešov

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
208:00FK SAFI Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
228:40FC Arsenal Kiev A (UA) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2310:401.FC Tatran Prešov (green) (SK) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2412:40FK SAFI Prešov (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2713:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

U12 Skupina ( Group ) B

Suzirya Svalyava
CS FC Electrica 1869 Timisoara
Sport School Viesite
LPS Arad (yellow)
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Arsenal Kiev B
Kiviõli FC Irbis
KMF Lola Batajnica

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
209:20KMF Lola Batajnica (SRB) - LPS Arad (yellow) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2210:00FC Arsenal Kiev B (UA) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2412:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2514:00LPS Arad (yellow) (RO) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
2614:40Suzirya Svalyava (UA) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U12 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FAMT Prešov
Szanda Focisuli SE Szolnok
SPS 6 Ełk
ŠK Futura Humenné
FC Chayka Kiev
LPS Arad (white)
NK Medvode

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1811:20Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2012:00FC Chayka Kiev (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2215:20SPS 6 Ełk (PL) - LPS Arad (white) (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2416:00FC Chayka Kiev (UA) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
SK Kybartu Jaunyste
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Juventus Bucharest
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FK SAFI Prešov
KAC Jednota Košice

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:00FC Juventus Bucharest (RO) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) Ľubotice
169:00FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK) - SK Kybartu Jaunyste (LT)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1710:00KAC Jednota Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1811:00FK SAFI Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) Ľubotice
2312:40FK SAFI Prešov (SK) - ACS Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
1915:00KAC Jednota Košice (SK) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2016:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2118:00SK Kybartu Jaunyste (LT) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

U15 Skupina ( Group ) B

LPS Galati
NK Medvode
FK Demjata
1.FC Tatran Prešov (white)
MFK Revúca
ŠK Futura Humenné
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
1612:00MFK Revúca (SK) - NK Medvode (SI)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
1713:00TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1815:00ŠK Futura Humenné (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) Ľubotice
1916:00TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice
2017:00FK Demjata (SK) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2118:00NK Medvode (SI) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) Ľubotice

U13 Skupina ( Group ) A

SPS 6 Ełk
ACP 3 Kids Sport Bucharest
FA Benecol Košice
1.FC Tatran Prešov (green)
Výber ObFZ Prešov
DUSSH 1 Kiev
FC Smena Kiev

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
158:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
169:00Výber ObFZ Prešov (SK) - ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1710:00FC Smena Kiev (UA) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1811:00DUSSH 1 Kiev (UA) - SPS 6 Ełk (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
1912:00FA Benecol Košice (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2013:00FC Smena Kiev (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2114:00ACP 3 Kids Sport Bucharest (RO) - DUSSH 1 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

Grund 1986 FC Budapest
FS Uzhgorod
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój
FC Obolon Kiev
LKS Jedność Jejkowice
FAMT Prešov
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
178:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
189:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL) - LKS Jedność Jejkowice (PL)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2011:00FAMT Prešov (SK) - FS Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
2115:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2216:00FC Obolon Kiev (UA) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
2317:00FS Uzhgorod (UA) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) A

DUSSH 5 Baranovichi
KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev
FC Minsk
1.FC Tatran Prešov
SK Stolin
FC Juventus Bucharest
AS Progresul Calarasi
CSS Reghin
CS Forex Brasov
CS Sporting Juniorul Vaslui
FK Spišská Nová Ves

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
238:00FC Juventus Bucharest (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
249:00FC Minsk (BY) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2510:00SK Stolin (BY) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2611:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2712:00FK Spišská Nová Ves (SK) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2813:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
2914:00CS Forex Brasov (RO) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3015:00DUSSH 5 Baranovichi (BY) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3116:00FK Spišská Nová Ves (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3217:00AS Progresul Calarasi (RO) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3318:001.FC Tatran Prešov (SK) - CSS Reghin (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

A15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov
1.FC Tatran Prešov (out of tournament)
ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament)
FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK ŠTICH Humenné

čas ( time )
Sobota 4. Júl (Saturday 4. July)
119:301.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1210:00ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1311:001.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1411:301.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1512:30FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >