AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy Hanušovce nad Topľou
SK Super Nova Sigulda
FK Talsi
FC Viru Star Kohtla-Järve
ASC Sparta Bucharest
FAMT Prešov A
FC Chayka Kiev
1.FC Tatran Prešov (blue)
FC Minsk 1

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
317:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
328:30SK Super Nova Sigulda (LV) - 1.FC Tatran Prešov (blue) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
339:00FC Minsk 1 (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3410:00FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3510:30FK Talsi (LV) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3611:30SK Super Nova Sigulda (LV) - FAMT Prešov A (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

FAMT Prešov B
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Bereza
FC Sambir
FK Tukums 2000
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
FC Junior Minsk
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
CSMS Iasi

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
317:30FAMT Prešov B (SK) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
328:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
339:00CSMS Iasi (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
349:30FC Sambir (UA) - FAMT Prešov B (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3510:30FC Bereza (BY) - FK Tukums 2000 (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
3612:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

FC Minsk 2
FC Dinamo Minsk
ŠK Futura Humenné
Borsod Volán SE Miskolc
SK Super Nova Riga
FS Zinedine Uzhgorod
CS FC Electrica 1869 Timisoara
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
CFT Academy Prešov

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
398:00FS Zinedine Uzhgorod (UA) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
408:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
419:30ŠK Futura Humenné (SK) - SK Super Nova Riga (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
4210:00CFT Academy Prešov (SK) - FS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4311:00FK Junior Šaca (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4412:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Minsk 2 (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4513:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Borsod Volán SE Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

TJ Jiskra Rýmařov
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I.
SK Super Nova Riga
FC Zimbru Chisinau (green)
ACS Poli Timisoara
1.FC Tatran Prešov (green)
CFT Academy Slovakia
FC Chayka Kiev
FC Dinamo Minsk

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Zimbru Chisinau (green) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
298:30SK Super Nova Riga (LV) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
309:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
319:30TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3210:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3311:00FC Dinamo Minsk (BY) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3412:00FC Zimbru Chisinau (green) (MD) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3512:30SK Super Nova Riga (LV) - ACS Poli Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3613:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod
MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II.
SK Super Nova Saulkrasti
Szanda Focisuli SE Szolnok
ASC Sparta Bucharest
FK Galaktik Košice
MFK Revúca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Junior Minsk

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
298:30SK Super Nova Saulkrasti (LV) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
309:00FK Galaktik Košice (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3110:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3210:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3311:00FC Junior Minsk (BY) - MFK Revúca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3411:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3513:00SK Super Nova Saulkrasti (LV) - ASC Sparta Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3613:30MSP 2006 Jastrzębie Zdrój II. (PL) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U9 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FC Zimbru Chisinau (yellow)
SK Super Nova Sigulda / FC Irbis
COR Brest
UKS Polonia Słubice
Suzirya Svalyava
CSMS Iasi
FK SAFI Prešov
FAMT Prešov
FK Junior Košice

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
368:00UKS Polonia Słubice (PL) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
378:30FK SAFI Prešov (SK) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
389:00COR Brest (BY) - FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
399:30Suzirya Svalyava (UA) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4010:00FAMT Prešov (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4111:00FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4211:30FK Junior Košice (SK) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4312:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4412:30CSMS Iasi (RO) - SK Super Nova Sigulda / FC Irbis (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4513:00FAMT Prešov (SK) - COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

DUSSH 1 Kiev
ACS Juniorul Brasov
FC Viru Star Kohtla-Järve
SJFSSOR Uzhgorod A
LPS Arad
Matejka Kinder Team
CFT Academy Slovakia
1.FC Tatran (green)
FC Dinamo Minsk I.

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:001.FC Tatran (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
309:30Matejka Kinder Team (SK) - FC Dinamo Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3211:00ACS Juniorul Brasov (RO) - 1.FC Tatran (green) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3311:30FC Dinamo Minsk I. (BY) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3512:30FC Viru Star Kohtla-Järve (EE) - LPS Arad (RO)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3613:00ACS Juniorul Brasov (RO) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

DUSSH Zhydachiv
CS Atletico Arad
Kiviõli FC Irbis
SJFSSOR Uzhgorod B
FK Poprad
ŠK Futura Humenné
FK Junior Šaca
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Dinamo Minsk II.

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
288:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3010:00ŠK Futura Humenné (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3211:30CS Atletico Arad (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3312:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
3513:00Kiviõli FC Irbis (EE) - FK Poprad (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3613:30CS Atletico Arad (RO) - ŠK Futura Humenné (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) C

FC Junior Minsk
ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament)
FC Minsk
MFK Zemplín Michalovce
Sport School Viesite
FC Chayka Kiev
UKS Polonia Słubice
FAMT Prešov
CS FC Electrica 1869 Timisoara
NK Medvode

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
369:00Sport School Viesite (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
3810:30MFK Zemplín Michalovce (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4012:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - UKS Polonia Słubice (PL)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4112:30ŠK ŠTICH Humenné (girls)(out of tournament) (SK) - Sport School Viesite (LV)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal G
4313:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
4414:00UKS Polonia Słubice (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4514:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) A

SJFSSOR Uzhgorod
ACS Tampa Brasov
SDUSHOR 3 Pinsk
1.FC Tatran Prešov (green)
FC Arsenal Kiev A
FK Močenok
TJ Jiskra Rýmařov
FK SAFI Prešov

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
287:40FK Močenok (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
309:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
319:40FC Arsenal Kiev A (UA) - TJ Jiskra Rýmařov (CZ)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3211:00ACS Tampa Brasov (RO) - FK Močenok (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3312:20TJ Jiskra Rýmařov (CZ) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3413:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
3513:40ACS Tampa Brasov (RO) - FC Arsenal Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U12 Skupina ( Group ) B

Suzirya Svalyava
CS FC Electrica 1869 Timisoara
Sport School Viesite
LPS Arad (yellow)
1.FC Tatran Prešov (white)
FC Arsenal Kiev B
Kiviõli FC Irbis
KMF Lola Batajnica

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
298:20Sport School Viesite (LV) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
309:00FC Arsenal Kiev B (UA) - Kiviõli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
319:40Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3312:20Kiviõli FC Irbis (EE) - KMF Lola Batajnica (SRB)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3413:00LPS Arad (yellow) (RO) - Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3513:40Sport School Viesite (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B
3614:20CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FC Arsenal Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov B

U12 Skupina ( Group ) C

FC Minsk
FAMT Prešov
Szanda Focisuli SE Szolnok
SPS 6 Ełk
ŠK Futura Humenné
FC Chayka Kiev
LPS Arad (white)
NK Medvode

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
2610:20FC Minsk (BY) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A
2811:40NK Medvode (SI) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) FA 1.FC Tatran Prešov A

U13 Skupina ( Group ) B

Grund 1986 FC Budapest
FS Uzhgorod
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzębie Zdrój
FC Obolon Kiev
LKS Jedność Jejkowice
FAMT Prešov
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
258:00LKS Jedność Jejkowice (PL) - FC Obolon Kiev (UA)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B
279:00CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 1.FC Tatran Prešov B

U14 Skupina ( Group ) A

DUSSH 5 Baranovichi
KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev
FC Minsk
1.FC Tatran Prešov
SK Stolin
FC Juventus Bucharest
AS Progresul Calarasi
CSS Reghin
CS Forex Brasov
CS Sporting Juniorul Vaslui
FK Spišská Nová Ves

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
558:001.FC Tatran Prešov (SK) - KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SOŠ Technická
359:00FC Minsk (BY) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3610:00FK Spišská Nová Ves (SK) - CS Forex Brasov (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3711:00CS Sporting Juniorul Vaslui (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3812:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
3913:00FC Juventus Bucharest (RO) - DUSSH 5 Baranovichi (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4014:00SK Stolin (BY) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4115:00CSS Reghin (RO) - CS Sporting Juniorul Vaslui (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4216:001.FC Tatran Prešov (SK) - FK Spišská Nová Ves (SK)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4317:00CS Forex Brasov (RO) - AS Progresul Calarasi (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI
4418:00KDUSSH Champion-Darnitsa Kiev (UA) - FC Juventus Bucharest (RO)ihrisko ( playground ) ŠK SAFI

A15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov
1.FC Tatran Prešov (out of tournament)
ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament)
FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK ŠTICH Humenné

čas ( time )
Nedeľa 5. Júl (Sunday 5. July)
1714:301.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK) - FK Slovan Duslo Šaľa (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1816:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
1917:00FK Slovan Duslo Šaľa (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
2017:30ŠK ŠTICH Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >