AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov I. (SK)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
Tatran Prešov II. (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
110:00Tatran Prešov I. (SK) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
210:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
316:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
418:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
59:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
610:20Tatran Prešov II. (SK) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
711:40Tatran Prešov I. (SK) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
813:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
910:20UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1011:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1113:00Tatran Prešov II. (SK) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1213:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Varéna (LT)
SKP Frýdek-Místek (CZ)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
Talent Plzeň (CZ)
SM Tauras Vilnius (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:40Tatran Prešov (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
29:20SKP Frýdek-Místek (CZ) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
311:20Talent Plzeň (CZ) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
412:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
514:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
614:40SM Tauras Vilnius (LT) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
716:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
817:20SM Varéna (LT) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
918:40SKP Frýdek-Místek (CZ) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1019:20Tatran Prešov (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
118:20Talent Plzeň (CZ) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
129:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1311:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1412:20HC Perper Handball Cetinje (ME) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1513:00SM Varéna (LT) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1614:20SM Tauras Vilnius (LT) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1716:20Tatran Prešov (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1817:00SKP Frýdek-Místek (CZ) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1918:20C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2019:00SM Tauras Vilnius (LT) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
217:40Talent Plzeň (CZ) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
229:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
239:40SM Varéna (LT) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2411:40SM Tauras Vilnius (LT) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2512:20Talent Plzeň (CZ) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2614:20Tatran Prešov (SK) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2715:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2815:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Tauras Vilnius (LT)
Tatran Prešov 2003 (SK)
SM Varéna (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
MHK Junior Michalovce (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:40Tatran Prešov (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
29:20Tatran Prešov 2003 (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
311:20HC Perper Handball Cetinje (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
412:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
514:00SM Varéna (LT) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
614:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
716:40MHK Junior Michalovce (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
817:20SM Tauras Vilnius (LT) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
918:40Tatran Prešov 2003 (SK) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1019:05Tatran Prešov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
117:40HC Perper Handball Cetinje (ME) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
128:20SM Varéna (LT) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
139:00MHK Junior Michalovce (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1411:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1511:40SM Tauras Vilnius (LT) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1613:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1714:20Tatran Prešov (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1816:20Tatran Prešov 2003 (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1917:00SM Varéna (LT) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
2019:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
227:40SM Varéna (LT) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
217:40MHK Junior Michalovce (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
239:00SM Tauras Vilnius (LT) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
249:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2511:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2612:20Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2713:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2813:40HC Perper Handball Cetinje (ME) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U13 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2005 (SK)
ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)
UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:00Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2005 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
28:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
311:30Tatran Prešov 2005 (SK) - ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
415:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
516:45Tatran Prešov 2005 (SK) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
69:45UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
713:15Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2005 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
815:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
917:55Tatran Prešov 2005 (SK) - ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
118:20Tatran Prešov 2005 (SK) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
108:20ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1212:20UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
HC Bardejov (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:00ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
28:35HC Bardejov (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
310:20ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
412:05ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
513:50CS Phoenix Baia Mare (RO) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
615:35HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
717:20ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
87:40Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
98:35CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1010:20Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1112:05ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1213:50HC Bardejov (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1315:35ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1417:20ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1519:05CS Phoenix Baia Mare (RO) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
169:00HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1711:00ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1813:00Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1914:20CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
2015:00Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
HC Bardejov (SK)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
19:10ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
210:55HC Bardejov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
312:40RK Fenix Podgorica (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
414:25ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
516:10C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
69:10RK Fenix Podgorica (ME) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
710:55ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
812:40HC Bardejov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
914:25RK Fenix Podgorica (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1016:10ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
119:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1211:40RK Fenix Podgorica (ME) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

A17 Skupina ( Group ) A

MŠK Vranov nad Topľou (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
HC Garliava (LT)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
110:00MŠK Vranov nad Topľou (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
210:40ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
312:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
413:20ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
515:20RK Fenix Podgorica (ME) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
616:00HC Garliava (LT) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
718:00ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
89:40CS Phoenix Baia Mare (RO) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
910:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1012:20CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1113:00RK Fenix Podgorica (ME) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1215:00ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1315:40RK Fenix Podgorica (ME) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1417:40HC Garliava (LT) - ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1518:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

2. september
piatok
rozpis zápasov >
3. september
sobota
rozpis zápasov >
4. september
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >