AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov I. (SK)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
Tatran Prešov II. (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
110:00Tatran Prešov I. (SK) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
210:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
316:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
418:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Varéna (LT)
SKP Frýdek-Místek (CZ)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
Talent Plzeň (CZ)
SM Tauras Vilnius (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:40Tatran Prešov (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
29:20SKP Frýdek-Místek (CZ) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
311:20Talent Plzeň (CZ) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
412:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
514:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
614:40SM Tauras Vilnius (LT) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
716:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
817:20SM Varéna (LT) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
918:40SKP Frýdek-Místek (CZ) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1019:20Tatran Prešov (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Tauras Vilnius (LT)
Tatran Prešov 2003 (SK)
SM Varéna (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
MHK Junior Michalovce (SK)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:40Tatran Prešov (SK) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
29:20Tatran Prešov 2003 (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
311:20HC Perper Handball Cetinje (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
412:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
514:00SM Varéna (LT) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
614:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
716:40MHK Junior Michalovce (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
817:20SM Tauras Vilnius (LT) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
918:40Tatran Prešov 2003 (SK) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1019:05Tatran Prešov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U13 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2005 (SK)
ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)
UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
28:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
311:30Tatran Prešov 2005 (SK) - ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
415:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
516:45Tatran Prešov 2005 (SK) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
HC Bardejov (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
18:00ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
28:35HC Bardejov (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
310:20ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
412:05ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
513:50CS Phoenix Baia Mare (RO) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
615:35HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
717:20ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
HC Bardejov (SK)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
19:10ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
210:55HC Bardejov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
312:40RK Fenix Podgorica (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
414:25ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
516:10C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A17 Skupina ( Group ) A

MŠK Vranov nad Topľou (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
HC Garliava (LT)

čas ( time )
Piatok 2. September (Friday 2. September)
110:00MŠK Vranov nad Topľou (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
210:40ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
312:40ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
413:20ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
515:20RK Fenix Podgorica (ME) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
616:00HC Garliava (LT) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
718:00ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

2. september
piatok
rozpis zápasov >
3. september
sobota
rozpis zápasov >
4. september
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >