AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov I. (SK)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
Tatran Prešov II. (SK)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
59:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
610:20Tatran Prešov II. (SK) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
711:40Tatran Prešov I. (SK) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
813:40UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Varéna (LT)
SKP Frýdek-Místek (CZ)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
Talent Plzeň (CZ)
SM Tauras Vilnius (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
118:20Talent Plzeň (CZ) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
129:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1311:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1412:20HC Perper Handball Cetinje (ME) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1513:00SM Varéna (LT) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1614:20SM Tauras Vilnius (LT) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1716:20Tatran Prešov (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1817:00SKP Frýdek-Místek (CZ) - Talent Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1918:20C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2019:00SM Tauras Vilnius (LT) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Tauras Vilnius (LT)
Tatran Prešov 2003 (SK)
SM Varéna (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
MHK Junior Michalovce (SK)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
117:40HC Perper Handball Cetinje (ME) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
128:20SM Varéna (LT) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
139:00MHK Junior Michalovce (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1411:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1511:40SM Tauras Vilnius (LT) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1613:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1714:20Tatran Prešov (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1816:20Tatran Prešov 2003 (SK) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1917:00SM Varéna (LT) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
2019:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2005 (SK)
ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)
UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
69:45UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
713:15Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2005 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
815:00ACS AH MINAUR Baia Mare (RO) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
917:55Tatran Prešov 2005 (SK) - ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
HC Bardejov (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
87:40Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
98:35CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1010:20Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1112:05ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1213:50HC Bardejov (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1315:35ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1417:20ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1519:05CS Phoenix Baia Mare (RO) - Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
HC Bardejov (SK)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
69:10RK Fenix Podgorica (ME) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
710:55ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
812:40HC Bardejov (SK) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
914:25RK Fenix Podgorica (ME) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1016:10ŠŠK SLŠ Prešov (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

A17 Skupina ( Group ) A

MŠK Vranov nad Topľou (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
HC Garliava (LT)

čas ( time )
Sobota 3. September (Saturday 3. September)
89:40CS Phoenix Baia Mare (RO) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
910:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - RK Fenix Podgorica (ME)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1012:20CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1113:00RK Fenix Podgorica (ME) - HC Garliava (LT)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1215:00ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1315:40RK Fenix Podgorica (ME) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1417:40HC Garliava (LT) - ŠŠK SLŠ Prešov 1998 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1518:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

2. september
piatok
rozpis zápasov >
3. september
sobota
rozpis zápasov >
4. september
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >