AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U19 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov I. (SK)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
Tatran Prešov II. (SK)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
910:20UKS Wiertmet Libusza (PL) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1011:00HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - Tatran Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1113:00Tatran Prešov II. (SK) - Tatran Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1213:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Varéna (LT)
SKP Frýdek-Místek (CZ)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
Talent Plzeň (CZ)
SM Tauras Vilnius (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
217:40Talent Plzeň (CZ) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
229:00C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - HC Perper Handball Cetinje (ME)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
239:40SM Varéna (LT) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2411:40SM Tauras Vilnius (LT) - HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2512:20Talent Plzeň (CZ) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2614:20Tatran Prešov (SK) - SKP Frýdek-Místek (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2715:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - SM Tauras Vilnius (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2815:40HC Tatran Stupava - Strojár Malacky (SK) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
SM Tauras Vilnius (LT)
Tatran Prešov 2003 (SK)
SM Varéna (LT)
HC Perper Handball Cetinje (ME)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)
UKS Wiertmet Libusza (PL)
MHK Junior Michalovce (SK)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
227:40SM Varéna (LT) - UKS Wiertmet Libusza (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
239:00SM Tauras Vilnius (LT) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
249:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - MHK Junior Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2511:00HC Perper Handball Cetinje (ME) - SM Varéna (LT)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2612:20Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2003 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2713:00UKS Wiertmet Libusza (PL) - C.S. "ALPHA" Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2813:40HC Perper Handball Cetinje (ME) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U13 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2005 (SK)
ACS AH MINAUR Baia Mare (RO)
UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
118:20Tatran Prešov 2005 (SK) - UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1212:20UKS Niedzwiadek Wegrów Polska (PL) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

A13 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)
ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)
HC Bardejov (SK)
CS Phoenix Baia Mare (RO)
Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
169:00HC Bardejov (SK) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1711:00ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK) - CS Phoenix Baia Mare (RO)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1813:00Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1914:20CS Phoenix Baia Mare (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
2015:00Hajdúböszörményi Torna Egylet (HU) - ŠŠK SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK SLŠ Prešov (SK)
RK Fenix Podgorica (ME)
HC Bardejov (SK)
C.S. "ALPHA" Oradea (RO)

čas ( time )
Nedeľa 4. September (Sunday 4. September)
119:40C.S. "ALPHA" Oradea (RO) - ŠŠK SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná
1211:40RK Fenix Podgorica (ME) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ŠH Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

2. september
piatok
rozpis zápasov >
3. september
sobota
rozpis zápasov >
4. september
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >