AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
BVUFK Brovary (UA)
KSLI Kiev (UA)
GK Motor Zaporozhye (UA)
Grundfos Tatabánya KC (HU)
CS Alpha Oradea (RO)
RK Spačva Vinkovci (CRO)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
110:00Tatran Prešov (SK) - BVUFK Brovary (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
210:40KSLI Kiev (UA) - GK Motor Zaporozhye (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
311:20Grundfos Tatabánya KC (HU) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
412:00RK Spačva Vinkovci (CRO) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
512:40GK Motor Zaporozhye (UA) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
614:00CS Alpha Oradea (RO) - KSLI Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
715:20HK Slavoj Trebišov (SK) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
816:00BVUFK Brovary (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
916:00KSLI Kiev (UA) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1016:40Tatran Prešov (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 1. September (Friday 1. September)
118:40Grundfos Tatabánya KC (HU) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1210:00GK Motor Zaporozhye (UA) - BVUFK Brovary (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1310:40HK Slavoj Trebišov (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1411:20RK Spačva Vinkovci (CRO) - KSLI Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1512:00BVUFK Brovary (UA) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1612:40CS Alpha Oradea (RO) - GK Motor Zaporozhye (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1714:40Tatran Prešov (SK) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1815:20KSLI Kiev (UA) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1916:00GK Motor Zaporozhye (UA) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2016:00CS Alpha Oradea (RO) - BVUFK Brovary (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 2. September (Saturday 2. September)
217:40HK Slavoj Trebišov (SK) - BVUFK Brovary (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
228:20GK Motor Zaporozhye (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
239:40BVUFK Brovary (UA) - KSLI Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2410:20CS Alpha Oradea (RO) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2511:00Grundfos Tatabánya KC (HU) - GK Motor Zaporozhye (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2612:20Tatran Prešov (SK) - KSLI Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2713:00RK Spačva Vinkovci (CRO) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2814:20Grundfos Tatabánya KC (HU) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)
CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)
CS Alpha Oradea I. (RO)
Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)
ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)
Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)
MŠK Vranov nad Topľou (SK)
HC Bardejov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
18:40ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
29:20CS Alpha Oradea I. (RO) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
310:00ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK) - Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
410:40MŠK Vranov nad Topľou (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
511:20Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
613:20Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA) - CS Alpha Oradea I. (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
714:00HC Bardejov (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
814:40CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
915:20CS Alpha Oradea I. (RO) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1016:00ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Piatok 1. September (Friday 1. September)
118:40ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
129:20Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1310:00HC Bardejov (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1410:40MŠK Vranov nad Topľou (SK) - CS Alpha Oradea I. (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1512:00CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO) - ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1613:20Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1714:00ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1814:40CS Alpha Oradea I. (RO) - ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1915:20Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2016:00Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA) - CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 2. September (Saturday 2. September)
219:00HC Bardejov (SK) - CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
229:40Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2310:20CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO) - CS Alpha Oradea I. (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2411:00Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2511:40ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2612:20ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - CS Alpha Oradea I. (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2713:00MŠK Vranov nad Topľou (SK) - Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2813:40ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U13 Skupina ( Group ) A

DYSSH Portovik II. (UA)
Tatran Prešov 2006 (SK)
Tatran Prešov (SK)
RK Spačva Vinkovci (CRO)
DYSSH Portovik I. (UA)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
19:20DYSSH Portovik II. (UA) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
210:40Tatran Prešov 2006 (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
311:20DYSSH Portovik II. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
412:40Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
514:00DYSSH Portovik I. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
615:20Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
716:40Tatran Prešov 2006 (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Piatok 1. September (Friday 1. September)
88:00Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
99:20RK Spačva Vinkovci (CRO) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1010:40DYSSH Portovik I. (UA) - DYSSH Portovik II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1111:20RK Spačva Vinkovci (CRO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1212:40DYSSH Portovik II. (UA) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1314:00Tatran Prešov 2006 (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1415:20DYSSH Portovik II. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1517:20DYSSH Portovik I. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 2. September (Saturday 2. September)
168:20Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
179:40Tatran Prešov 2006 (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1811:00RK Spačva Vinkovci (CRO) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1912:20DYSSH Portovik I. (UA) - DYSSH Portovik II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2013:40RK Spačva Vinkovci (CRO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2004 (SK)
MHK Michalovce (SK)
CS Alpha Oradea (RO)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
18:40Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2004 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
313:20Tatran Prešov 2004 (SK) - MHK Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
414:40MHK Michalovce (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
517:20Tatran Prešov 2004 (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 1. September (Friday 1. September)
68:40CS Alpha Oradea (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
79:20Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2004 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
813:20MHK Michalovce (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
914:00Tatran Prešov 2004 (SK) - MHK Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
216:40MHK Michalovce (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 2. September (Saturday 2. September)
109:00Tatran Prešov 2004 (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1111:40MHK Michalovce (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1213:40CS Alpha Oradea (RO) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A17 Skupina ( Group ) A

Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)
Iuventa Michalovce (SK)
ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)
MŠK Vranov nad Topľou (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
112:00Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
212:40ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
314:40Iuventa Michalovce (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
416:40ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
517:20Iuventa Michalovce (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Piatok 1. September (Friday 1. September)
611:20MŠK Vranov nad Topľou (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
712:40Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
814:40ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
916:40Iuventa Michalovce (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 2. September (Saturday 2. September)
1010:20ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1111:40Iuventa Michalovce (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1213:00MŠK Vranov nad Topľou (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

Rozpisy všetkých zápasov

31. august
štvrtok
rozpis zápasov >
1. september
piatok
rozpis zápasov >
2. september
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >