AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U17 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
BVUFK Brovary (UA)
KSLI Kiev (UA)
GK Motor Zaporozhye (UA)
Grundfos Tatabánya KC (HU)
CS Alpha Oradea (RO)
RK Spačva Vinkovci (CRO)
HK Slavoj Trebišov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
110:00Tatran Prešov (SK) - BVUFK Brovary (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
210:40KSLI Kiev (UA) - GK Motor Zaporozhye (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
311:20Grundfos Tatabánya KC (HU) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
412:00RK Spačva Vinkovci (CRO) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
512:40GK Motor Zaporozhye (UA) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
614:00CS Alpha Oradea (RO) - KSLI Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
715:20HK Slavoj Trebišov (SK) - Grundfos Tatabánya KC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
916:00KSLI Kiev (UA) - HK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1016:40Tatran Prešov (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A15 Skupina ( Group ) A

ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)
CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)
CS Alpha Oradea I. (RO)
Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)
ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)
Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)
MŠK Vranov nad Topľou (SK)
HC Bardejov (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
18:40ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
29:20CS Alpha Oradea I. (RO) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
310:00ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK) - Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
410:40MŠK Vranov nad Topľou (SK) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
511:20Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
613:20Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA) - CS Alpha Oradea I. (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
714:00HC Bardejov (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
814:40CS Alpha Oradea II. (out of tournament) (RO) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
915:20CS Alpha Oradea I. (RO) - HC Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1016:00ŠŠK pri SLŠ Prešov I. (SK) - Sport School 3 - Strimkiy Miach 2006 (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U13 Skupina ( Group ) A

DYSSH Portovik II. (UA)
Tatran Prešov 2006 (SK)
Tatran Prešov (SK)
RK Spačva Vinkovci (CRO)
DYSSH Portovik I. (UA)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
19:20DYSSH Portovik II. (UA) - Tatran Prešov 2006 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
210:40Tatran Prešov 2006 (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
311:20DYSSH Portovik II. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
412:40Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
514:00DYSSH Portovik I. (UA) - RK Spačva Vinkovci (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
615:20Tatran Prešov (SK) - DYSSH Portovik II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
716:40Tatran Prešov 2006 (SK) - DYSSH Portovik I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

U15 Skupina ( Group ) A

Tatran Prešov (SK)
Tatran Prešov 2004 (SK)
MHK Michalovce (SK)
CS Alpha Oradea (RO)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
18:40Tatran Prešov (SK) - Tatran Prešov 2004 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
313:20Tatran Prešov 2004 (SK) - MHK Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
414:40MHK Michalovce (SK) - Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
517:20Tatran Prešov 2004 (SK) - CS Alpha Oradea (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

A17 Skupina ( Group ) A

Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)
Iuventa Michalovce (SK)
ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)
MŠK Vranov nad Topľou (SK)

čas ( time )
Štvrtok 31. August (Thursday 31. August)
112:00Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST) - Iuventa Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
212:40ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
314:40Iuventa Michalovce (SK) - ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
416:40ŠŠK pri SLŠ Prešov (SK) - Tallinna Spordikool/SK Reval Sport (EST)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
517:20Iuventa Michalovce (SK) - MŠK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

Rozpisy všetkých zápasov

31. august
štvrtok
rozpis zápasov >
1. september
piatok
rozpis zápasov >
2. september
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >